You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte


SLEDUJDE
VK Psycho Rosice - TJ Sokol Bučovice ženy "A" /9. 5. 2009/

Email Tisk PDF
krajský přebor --- ženy"A" --- 9. 5. 2009 --- 23. a 24. kolo
Rosice
 :
 Bučovice 
 3 : 0 (23, 24, 12)
 3 : 0(16, 23, 11)

     V Rosicích jsme ještě nehráli, vloni k nám „spadli“ z vyšší soutěže.
První dva sety se zdálo, že to bude vyrovnaný boj, ale opak byl pravdou.  V třetím setu se vytratila bojovnost, kazilo se podání, bezzubý útok.

Celý článek...
 

TJ Sokol Bučovice ženy "B" - ŠSK Šlapanice „A“ /9. 5. 2009/

Email Tisk PDF
okresní přebor --- ženy "B" --- 9. 5. 2009 --- 7. kolo
 Bučovice:
Šlapanice
 0:
 3

     Teorie na mlaďošky ze Šlapanic byla:  hrát zkušeně a netradičně a spíše je překvapit „neobvyklými“ zákroky, jako např. marefská šavla atd.
Zjistili jsme, že proti mladým a vytrénovaným holkám nemáme šanci.

Celý článek...
 

TJ Sokol Bučovice ženy "A" - SKP Kometa Brno /3. 5. 2009/

Email Tisk PDF
krajský přebor --- ženy "A! --- 3. 5. 2009 --- 25. a 26. kolo
Bučovice
:
Kometa Brno
 
 2:
3
 (18, -16, -25, 14, -8)
 0:
3
 (-22, -13, -14)
   Do prvního setu se silným soupeřem jsme nastupovali s tím, že každý set dobrý, a hned ten první byl náš. Výsledku 2:2 jsme dosáhli tvrdým podáním a zodpovědnou hrou a navíc nám trochu nahrálo, že soupeřky měli za sebou sobotní dva pětisetové zápasy. Pátý set patřil zkušenějším hráčkám z Brna.
Celý článek...
 

TJ Sokol Marefy - TJ Sokol Bučovice ženy"B"/2. 5. 2009/

Email Tisk PDF
okresní přebor --- ženy "B" --- 2. 5. 2009 --- 6. kolo
Marefy
:
Bučovice
 0: 3

Do Maref na odpolední sobotní zápas jsme se vydali na kolech. Holky z Maref byly také jen v šesti, první set jsme se tak trochu rozkoukávali, nemohli jsme se „urvat“, ale koncovka byla naše. Druhý set jsme začali hrát svou hru, takže  nakonec zasloužené vítězství.

Celý článek...
 
Více článků...
Strana 115 z 119

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V lednu slaví :

03           Duraja  Jakub

05           Sedlář   Jindřich

20           Reichman            Šimon

23           Rotter   Victoria

24           Pernicová            Denisa

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.