You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte


SLEDUJDE
Bučovice - Tesla Brno /17. 1. 2009/

Email Tisk PDF
Bučovice - Tesla Brno
  3:0
 (20, 27, 19)
   1:3 (-12, -12, 22, -11)
  
    Poté, co jsme v  prvním dvouutkání druhé části soutěže prohráli na domácí palubovce s družstvem Dědic snadno dvakrát 0:3, následující sobotu 17.1.2009 jsme v dalším domácím utkání přivítali tabulkově ještě silnějšího soupeře brněnskou Teslu. I když nám do kompletní sestavy chyběli dva hráči, Přema a Radek, zbytek našeho mužstva se pod vedením Libora tentokrát dokázal vzchopit k velmi kvalitnímu výkonu. Solidní příjem a náhra, obětavost v poli, vykrývání smečařů, nadprůměrný počet úspěšných bloků, minimálně chybující útoky a trpělivé sbírání bodu za bodem; to je jen příkladný výčet našich činností, kterými jsme v utkání zaskočili nejen soupeře, ale příjemně především sami sebe.
Celý článek...
 

Výroční členská schůze oddílu

Email Tisk PDF
Výroční členská schůze oddílu

  V neděli 11. ledna 2009 bilancoval náš oddíl svou činnost za uplynulý rok 2008 na tradiční výroční členské schůzi. Na 30 přítomných členů volejbalového oddílu zhodnotilo svou celoroční činnost. Zazněla slova chvály, ale i kritiky… FOTO

 

SILVESTR 2008

Email Tisk PDF

      Společně strávit Silvestr roku 2008 – myšlenka, která vznikla na podzim roku 2008, se  setkala s poměrně širokým zájmem a ohlasem. A od nápadu byl jen krůček k jeho realizaci.
     Akce byla samozřejmě určena pro členy našeho oddílu a jejich rodinné příslušníky. V malém sále bučovické sokolovny se tak  poslední den v roce sešlo zhruba 20 účastníků, kteří se společně dobře pobavili, rozloučili se se starým rokem a přivítali nový rok 2009.
    Premiéra „společného volejbalového silvestra“ se určitě vydařila a zda  bude mít tato akce někdy v budoucnu i reprízu, to uvidíme nejdříve za rok. FOTO

 

Komárov - Bučovice /22. 10. 2008/

Email Tisk PDF
Komárov - Bučovice
 3:0
 (19, 26, 14)
  3:0 (10, 14, 10)
            Po čtrnáctidenní soutěžní pauze, ve které jsme se mohli otřepat z posledních porážek s LI Brno a dát zapomenout na náš špatný výkon z tohoto kola, jsme měli možnost napravit svou reputaci v dalším dvojutkání. Rozpis nám nyní přiřkl soupeře z  brněnského Komárova, kterého jsme již letos, i když „pouze“ na antukovém turnaji v Dědicích, dokázali porazit. Na druhou stranu jsme se v tomto kole potýkali s jednou z největších absencí hráčů: pracovně chyběli Tomáš Kurfiřt a Michal Němec, pro nevolejbalové zranění absentoval Jindra Sedlář, zraněný Libor Procházka sice jel ale nehrál. Zdravotní stav a kondice zbývajících hrajících členů našeho týmu je pak kapitolou samou pro sebe. S sebou do Brna jsme soupeři přivezli i sněhovou nadílku a jak se ukázalo, komárovští nám nechtěli být nic dlužní a pořádnou nadílku si připravili i oni pro nás.
Celý článek...
 
Více článků...
Strana 117 z 118

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V listopadu slaví

01           Machát Jan

 

03           Dostálková Michaela

 

12           Jaro Vlk

 

13           Handrla Aleš

 

14           Buriánek  Dušan

 

27           Kratochvíl Lukáš

 

27           Raba  Josef

 

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.