You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte


SLEDUJDE
Májový turnaj mužů - 36. ročník /1. 5. 2009/

Email Tisk PDF

Májový turnaj mužů má ve svém rodném listě zapsán rok 1974 a je tedy v našem oddíle turnajem s nejdelší tradicí.  Již jeho 36. ročník proběhl v minulém týdnu na antukových kurtech v Zámecké ulici. Pod záštitou výboru volejbalového oddílu a za podpory řady  místních sponzorů se turnaj uskutečnil v krásném slunečném počasí, které přilákalo hojný počet diváků.  Ovšem nejen počasí ovlivnilo slušnou diváckou návštěvu, ale především kvalitní výkony zúčastněných týmů.

Celý článek...
 

TJ Sokol Brno-Husovice – TJ Sokol Bučovice ženy "A" /25. 4. 2009/

Email Tisk PDF
krajský přebor --- ženy A --- 25. 4. 2009 --- 19. a 20. kolo

 Brno-Husovice - 
 Bučovice
 
0
 :3
 (-16,-17,-19)
 1:3
 (-22,-22,23,-19)

  Do Husovic jsme odjížděli v devítičlenné sestavě, na poslední chvíli se omluvila Meči ze studijních důvodů /asi anatomie/. První zápas jsme vyhráli docela hladce, nekazili jsme podání, vlastních chyb bylo minimálně. Protihráčky nestihli ukázat své silné stránky – tvrdé podání a dobrá hra v poli.
    Do druhého zápasu jsme nastupovali s přesvědčením, že nás nemůžou soupeřky ničím překvapit. První dva sety se trochu tahaly, ale koncovka patřila nám. Ve třetím setu jsme tak trochu „zaspali na vavřínech“ a už jsme nestihli set dotáhnout do vítězného konce. Začátkem čtvrtého setu jsme si vytvořili slušný náskok, který jsme sice neudrželi do konce, ale vítězství bylo naše.

 Sestava: Lukačková K., Lukačková T., Lukačková P., Rešková M., Kosová H., Pilátová M., Vránová M., Tomanová M., Kachlíková M.
  

 

Orlovice - Bučovice muži "C" /26. 4. 2009/

Email Tisk PDF
okresní přebor --- muži C --- 26. 4. 2009 --- 10. kolo
Orlovice - Bučovice  
3 :2 (-23, -20, 19, 15, 11)
Úvodní kolo jarní části soutěže nasměrovalo naše Céčko na umělý povrch orlovického areálu. Borci obou týmů se však tentokrát museli vyrovnat s jiným problémem než byl klouzající povrch. Utkání bylo poznamenáno silným větrem, který dělal oběma stranám značné potíže.
Celý článek...
 

Přátelák JUNIORKY- ŽÁCI

Email Tisk PDF

     Tréninkové utkání mezi mládežnickými družstvy našeho oddílu se uskutečnilo ve středu 8.4.2009  ve sportovní hale 710. Utkal se zde tým juniorek, vedený trenérem M.Procházkou, na straně jedné a tým žáků, vedený trenéry M.Reichmanem a R.Doupovcem, na straně druhé.
    Utkání, ve kterém zdaleka nešlo o výsledek, ale především o to, aby si především družstvo žáků ( založené teprve na podzim roku 2007), vyzkoušelo atmosféru volejbalového zápasu, byť přátelského a proti děvčatům.  Vzhledem k tomu, že v současnosti neexistuje na okrese žádný žákovský tým, zvolili trenéři tuto variantu. A dle ohlasů zúčastněných udělali dobře.              FOTO ZDE (stránky juniorek)

Celý článek...
 
Více článků...
Strana 116 z 119

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V lednu slaví :

03           Duraja  Jakub

05           Sedlář   Jindřich

20           Reichman            Šimon

23           Rotter   Victoria

24           Pernicová            Denisa

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.