You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte


SLEDUJDE
TJ Sokol Bučovice - Orel jednota Pozořice /23. 5. 2009/

Email Tisk PDF
Bučovice
:
Pozořice
 
 3 : 0(24, 20, 18)
okresní přebor --- ženy "B" --- 23. 5. 2009 --- 9. kolo

V sobotu nás čekal nelehký soupeř z Pozořic. První set jsme vyhrály natěsno 26:24, trochu nás zlobil přítah, kazily jsme podání. V druhém setu začala nahrávačka z Pozořic využívat náš volný střed, ale nás to nijak nezasáhlo a i druhý set byl náš. Třetí set byl jako na houpačce, ale posledními pěti nepřesnými údery si jej protihráčky naštěstí prohrály sami.
Sestava: Eva, Iva, Jana, Lucka, Draha, Petra, Monika, Marcela

 

Orel jednota Pozořice "A" - TJ Sokol Bučovice "C" /24. 5. 2009/

Email Tisk PDF
 Pozořice : Bučovice 
 3 : 2 ( 16, 19, -21, -19, 15 )
okresní přebor --- muži C --- 24. 5. 2009 --- 15. kolo

V nedělním utkání 15.kola zajíždělo Céčko na půdu Pozořic, aktuálně  druhého družstva okresního přeboru. Postavení obou týmů v tabulce tedy jasně  favorizovalo domácí Pozořice a toto střetnutí se mohlo jevit jako formalita s jasně daným výsledkem.  Ovšem nebylo to ani zdaleka tak, jak jistě mnozí, včetně domácího týmu, předpokládali.

Celý článek...
 

TJ Sokol Bučovice "C" - TJ Sokol Letonice /23. 5. 2009/

Email Tisk PDF
okresní přebor --- muži C --- 23. 5. 2009 --- 14. kolo
Bučovice
:
 Letonice 
 3:
 2 ( -16, -13, 25, 22, 10 )

S tradičním soupeřem z Letonic se v prvním utkání víkendového dvojkola střetli muži C-týmu. Staronový problém  našeho družstva ( úzký hráčský kádr) nás potrápil i tentokrát, když jsme jen horkotěžko  dávali dohromady základní šestku.  V improvizované sestavě se nám navíc v úvodu vůbec nedařily základní činnosti (především příjem ), naopak se nám dařilo vyrábět spoustu laciných a zbytečných chyb.

Celý článek...
 

SONNEBERG 2009 - 23. ročník volejbalového turnaje mužů a žen

Email Tisk PDF
Po  roční pauze ( v roce 2008 se turnaj konal bez naší účasti) jsme museli zkonstatovat, že  „Memoriál  K.H.Posera“  nabral nové obrátky.  Kromě tradičního turnaje mužů a žen se v rámci 23. ročníku konal i turnaj „mixů“, který měl velmi dobrou úroveň. V centru naši pozornosti však byly  turnaje ženské a mužské kategorie, v nichž měl náš oddíl své zástupce. Přestože se plánovaná velká výprava nakonec smrskla na 12 reprezentantů ( 6 mužů a 6 žen ) rozhodně oba týmy měly ambici dosáhnout dobrého výsledku a neudělat ostudu !
Celý článek...
 
Více článků...
Strana 114 z 119

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V lednu slaví :

03           Duraja  Jakub

05           Sedlář   Jindřich

20           Reichman            Šimon

23           Rotter   Victoria

24           Pernicová            Denisa

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.