You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte


SLEDUJDE
Orel Brno-Řečkovice - TJ Sokol Bučovice /13.6.2009/

Email Tisk PDF
krajský přebor --- ženy"A" --- 13. 6. 2009 --- 33. a 34. kolo
 Řečkovice :
Bučovice
 
3
 : 020, 13, 19
 3 : 0 8, 19, 12

K předposlednímu zápasu do Řečkovic jsme odjížděli v oslabené sestavě, v sedmi hráčkách a navíc nás čekal námi neoblíbený umělý povrch. Když jsme přicházeli, zdálo se, že volejbalistky hojně rozšířily svoji základnu, ale záhy jsme zjistili, že je to „fůra“ hráčů z malé kopané, kteří zde pořádali turnaj.
  První set byl vcelku vyrovnaný,  hodně nás oslabovala zkažená podání. Po prvním setu to vůbec nevypadalo beznadějně, zdálo se, že pokud spravíme podání a přitvrdíme na smeči, mohli bychom některý set vyhrát. Ale to bylo jen „zbožný“ přání – další set si připravily soupeřky slušný náskok, takže bez nervozity vyhrály. Třetí set jsme ještě zabojovali, ale na vítězství to nestačilo.
  V druhém zápasu se holky z Řečkovic, posilněné šampusem, s námi  moc nemazlily, jejich zkušenosti a sehranost nás nenechaly na pochybách, že druhý zápas s přehledem vyhrají.

 

TJ Sokol Dědice "B" - TJ Sokol Bučovice "C" /7.6.2009/

Email Tisk PDF
Dědice
:
Bučovice
 
 3 : 0(23, 23, 23)
okresní přebor --- muži C --- 7. 6. 2009 --- 17. kolo

 V předposledním kole zajíždělo Céčko na půdu „autsajdra“ okresního přeboru, který byl již několik kol před ukončením soutěže odsouzen k obsazení posledního místa.  Z tohoto pohledu jsme byli určitě papírovými favority, ovšem z pohledu „soustředění“ ( zaměřeného na zkvalitnění pitného režimu :- ) , které předcházelo tomuto utkání,  byla naše role favorita více než  sporná.

Celý článek...
 

TJ Sokol Šlapanice - TJ Sokol Bučovice „A“ /30. 5. 2009/

Email Tisk PDF
krajský přebor --- ženy"A" --- 30. 5. 2009 --- 29. a 30. kolo
Šlapanice
:
 Bučovice
 
 3:
1
  (23, 14, -17, 19)
 3: 1
  (19, -14, 12, 18)

   V sobotu jsme zajížděli k těžkému soupeři – Šlapanice, které kralují na prvním místě v tabulce. Počasí nám tentokrát nepřálo, takže jsme oba zápasy odehráli v hale. Že raději hrajeme venku, než v tělocvičně, může znít jako výmluva, ale že nás rozhodčí několikrát poškodil, je fakt. Nemohu zopakovat slova, která padala na hlavu rozhodčího, natož je napsat.

Celý článek...
 

TJ Sokol Bučovice "C" - Volejbal Vyškov "C" /31. 5 2009/

Email Tisk PDF
Bučovice
:
Vyškov
 
 3:
2
 ( 26, -16, -21, 16, 11 )
okresní přebor --- muži C --- 31. 5. 2009 --- 16. kolo

      Pravidelné čtenáře našich komentářů  a fanoušky našeho týmu zřejmě nepřekvapím, když začnu informací, že Céčko si opět zahrálo maximální počet setů a opět sehrálo pětisetové drama. Tentokrát to bylo s Vyškovem, který je naším „sousedem“ v tabulce o pouhou jedinou příčku výše.

Celý článek...
 
Více článků...
Strana 113 z 119

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V lednu slaví :

03           Duraja  Jakub

05           Sedlář   Jindřich

20           Reichman            Šimon

23           Rotter   Victoria

24           Pernicová            Denisa

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.