You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

SLEDUJDE
II. kolo přeboru ČOS ve volejbale žen /27.6.2009/

Email Tisk PDF
Jan Forejtek
 
V sobotu 27. 6. 2009 proběhlo na volejbalových kurtech TJ Sokol Bučovice II. kolo přeboru ČOS ve volejbale žen. Třebaže mezi sokolskými volejbalovými družstvy není o tuto soutěž velký zájem / snad únava z mistrovských soutěží/, turnaje se zúčastnilo pět družstev ze čtyř oddílů /domácí postavili dvě družstva/, tři z župy Vaníčkovi a jedno z Hanácké župy.
Celý článek...
 

TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Bučovice

Email Tisk PDF
okresní přebor --- ženy "B" --- 6. 6. 2009 --- 10. kolo
Luleč
:
Bučovice
2
:
3

V úterý 23.6. jsme hráli v Lulči poslední odložený zápas, pro nás docela rozhodující, protože v případě výhry, bychom „poskočili“ na druhé místo. Odjížděli jsme pouze v šesti, ale hráli jsme málem jen v pěti, při rozcvičení byla zraněna protihráčkami Draha, kterou naštěstí nic tak neskolí, natož tak naražené prsty.

Celý článek...
 

TJ Sokol Bučovice - TJ Holubice "B"

Email Tisk PDF
okresní přebor --- muži C --- 14. 6. 2009 --- 18. kolo
 Bučovice :
Holubice "B"
 
 0 : 3 ( -18, -26, -14 )

8.kolem skončilo pro Céčko mužů účinkování  v tomto ročníku OP mužů. Posledním soupeřem se mu staly Holubice, které v soutěži reprezentuje převážně juniorský tým.

Celý článek...
 

TJ Sokol Bučovice - Orel Orlovice

Email Tisk PDF
okresní přebor --- ženy "B" --- 13. 6. 2009 --- 10. kolo
 Bučovice : Orlovice 
 3 : 1 

Na protihráčky z Orlovic jsme se obzvláště těšili, neboť patří mezi družstvo, které nás v posledních zápasech o „prsa“ poráželo a s tím jsme se nemohli smířit.

Celý článek...
 
Více článků...
Strana 113 z 120

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V srpnu slaví

21           Budík    Bronislav

01           Hýblová               Veronika

01           Mlčůch Josef

02           Pokorný               Martin

05           Žertová Martina

07           Machynková      Karolína

10           Kubíček  Lukáš

10           Rusňáková          Taťána

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.