You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

SLEDUJDE
Srp01

Druhá posila - Michael Špelda

Email Tisk PDF

Představujeme Vám naší druhou posilu pro nadcházející sezonu 2022/23, kterou je libero z Volejbalu Brno, Michael Špelda!

Michael Špelda, výška: 190 cm, váha: 80 kg

Léto je v plném proudu, jak jsi strávil první polovinu prázdnin?

Přes týden jsem se řídil podle svého běžného každodenního programu. Chodil jsem do práce, do posilovny a občas s kamarády na fotbal. Víkendy jsem pak převážně strávil se svou rodinou a přítelkyní. V půlce července jsem byl také na jedné dovolené v Nizozemsku.

Patříš ke skupině hráčů kteří studují vysokou školu. Prozraď nám jakou a jaký jsi student?

V tomto roce jsem úspěšně ukončil bakalářské studium na fakultě sportovních studiích, kde mi byl udělen titul Bc. Momentálně jsem přijat na magisterské studium v oboru učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy, kde začnu studovat v září.

Jak se zrodilo Tvoje hostování do Bučovic a jak se těšíš na nové angažmá?

Minulý rok jsem se v kádru A-týmu Volejbalu Brno výkonnostně hodně trápil a kvůli tomu jsem chtěl s hraním definitivně skončit. Asi po týdnu se mi po ukončení sezóny ozval pan Čížek s nabídkou hrát v Bučovicích. Vysvětlil mi rozdíly v hraní ve Volejbalu Brno a Bučovicích. Zalíbily se mi jak podmínky, tak i mužstvo, a proto jsem nabídku přijal. Do týmu se velmi těším. Zahraji si s některými bývalými hráči a věřím, že to bude příjemná změna.

Přes své mládí sis zahrál i pár extraligových zápasů. Který byl Tvůj nejvydařenější ?

Mně osobně se nejvíce líbilo domácí utkání proti Fatře Zlín. Sice jsem nehrál úplně od začátku, ale v průběhu jsem byl nasazen. Utkání jsem nakonec i dohrál a zvítězili jsme 3:1.

Koho ze svých spoluhráčů znáš a je v týmu někdo s kým se budeš chtít rozcvičovat ve dvojičce?

Jelikož je Brno malé, tak znám asi všechny kluky z týmu. Buď jsem s nimi hrál, nebo jsem je potkal na různých antukových turnajích. Nad dvojici při rozcvičování jsem ještě nepřemýšlel.

Máš nějakou přezdívku a oblíbené číslo dresu?

Kluci většinou komolí moje příjmení. Špeldič nebo Špelas. Jednu přezdívku ale vyloženě nemám. Moje oblíbené číslo dresu je 12. Každopádně je už obsazené, proto si vezmu číslo 1.

Sezónu začneme pikantním sokolským derby doma proti Dobřichovicím. Jak vidíš šance našeho týmu v tomto zápase a také v soutěží 1. Ligy?

Proti Dobřichovicích jsem už hrál a vím, že je to často vyhrocené utkání. Věřím tomu, že se s klukama během srpna sehrajeme a natrénujeme co je třeba. Každý tým chce zahájit sezónu vítězstvím, a proto se teď musíme připravit na první utkání.

 
Čec27

První posila - Vít Jakubec

Email Tisk PDF

Představujeme Vám naší první posilu pro nadcházející sezonu 2022/23, kterou je blokař z Volejbalu Brno, Víťa Jakubec!

Vít Jakubec, výška: 201 cm, váha: 85 kg, smečařský dosah: 340cm, blokařský dosah: 320 cm

V nové sezóně budeš působit v dresu bučovických sokolů. Jak k Tvému hostování došlo a měl jsi i jiné nabídky?

Po mém několikaletém působení v extraligovém Volejbalu Brno jsme po společných rozhovorech s vedením došly k závěru že v současné situaci by měla moje volejbalová cesta směřovat jinam. A tak jsem šáhl po nabídce z Bučovic.

Co víš o svém novém týmu a koho ze spoluhráčů v novém dresu znáš?

Bučovický tým znám poměrně dobře jelikož jsem se s jeho hráči nesčetněkrát setkal jak na hřišti tak i mimo něj. S některými jsem oblékal i stejný dres: Patrik Minda, David Neubauer, Kristián Červinka, Adam Provazník a David Masař.

V extealize jsi vyzkoušel pozici jak blokaře tak univerzála. Kde Ti to více sedí?

Oba tyto posty mají v sobě elementy, které mě při hře baví. Na obou postech si zahraju vždy velice rád. Ovšem díky tomu že jsem začínal hrát volejbal na postu blokaře a dosáhl jsem na něm svých nejlepších volejbalových úspěchů, můžu říci, že blok je post, který mi sedí a cítím se na něm nejlépe.

Kuba Varous, Tomáš Kristian - mladí perspektivní blokaři, zkušený Pepa Mlčůch. Co říkáš na konkurenci v našem týmu a jaká by měla být Tvá role v družstvu?

Konkurence na bloku je velmi kvalitní a jsem rád že se budu moci o svoji pozici poprat a určitě se i mnohé přiučím. Jsem svědomitý, důkladný a dle mého názoru i spolehlivý člověk. A tímto bych chtěl jako hráč družstvu Bučovic přispět.

S jakým číslem dresu Tě budou moci fanoušci vidět?

S mojí oblíbenou 7.

Máš nějaký předzápasový ritual či nějakou volejbalovou přezdívku?

Mým jediným předzápasovým rituálem je dobrá káva. Žádnou přezdívku nemám :)

Kdo je tvůj volejbalový vzor?

V průběhu let jsem měl několik volejbalových vzorů ale v současnosti žádný nemám.

Jakého úspěchu by jsi chtěl dosáhnout s družstvem Bučovic v 1. Lize?

S týmem Bučovic bych chtěl dosáhnou co nejlepších výsledků a navázat na boj Bučovic o nejvyšší příčku první ligy z uplynulé sezóny.

Aktualizováno ( Středa, 27 Červenec 2022 09:17 )
 
Bře27

Stav finále 1:1

Email Tisk PDF

alt

 
Bře15

Bučovice po famózním víkendu postupují do finále 1. ligy

Email Tisk PDF

Máme za sebou již čtyři semifinálová utkání 1. ligy mužů a nikdo nemůže říci, že by šlo nudné zápasy. Obě série, jak mezi Hradcem Králové a Benátkami, tak i mezi Bučovicemi jsou, resp. byly dramatické. Nicméně prvního finalistu již známe, je to Sokol Bučovice, který na své palubovce zdolal dvakrát Sokol Dobřichovice a připsal si největší úspěch v historii klubu. Druhá série mezi Benátkami a Hradcem Králové je stále otevřená a musí rozhodnout pátý zápas v Benátkách nad Jizerou. 

více na:

Sokol Bučovice je první finalistou letoÅ¡ního ročníku mužské 1. ligy (cvf.cz)

alt

Aktualizováno ( Úterý, 26 Červenec 2022 08:36 )
 
Úno07

Víkendová domácí série 6 bodů pro Bučovice

Email Tisk PDF

alt

Aktualizováno ( Pondělí, 07 Únor 2022 08:29 )
 
Strana 1 z 120

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V srpnu slaví

21           Budík    Bronislav

01           Hýblová               Veronika

01           Mlčůch Josef

02           Pokorný               Martin

05           Žertová Martina

07           Machynková      Karolína

10           Kubíček  Lukáš

10           Rusňáková          Taťána

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.