You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Bučovice

okresní přebor --- ženy "B" --- 6. 6. 2009 --- 10. kolo
Bučovice
2
:
3

V úterý 23.6. jsme hráli v Lulči poslední odložený zápas, pro nás docela rozhodující, protože v případě výhry, bychom „poskočili“ na druhé místo. Odjížděli jsme pouze v šesti, ale hráli jsme málem jen v pěti, při rozcvičení byla zraněna protihráčkami Draha, kterou naštěstí nic tak neskolí, natož tak naražené prsty.

První dva sety jsme těsně prohráli, dělalo nám problémy jejich tvrdé podání na zadní čáru, trochu nám svazovala ruce touha po vítězství, takže jsme spoustu míčů vyházeli do autu. Ve třetím setu jsme vymítili naše chyby, podrželi jsme podání a nutno zmínit výbornou práci na bloku /Lucka a Draha/. Třetí set jsme vyhráli a to byl začátek jejich konce. Pátý set jsme si letos zahráli poprvé, za stavu 11:9 bylo naše sebevědomí skoro na nule, podařilo se nám hned po "tajmu" otočit,  podržela nás na podání hráčka s železnými nervy - Peťa. Pátý set jsme vyhráli 15:12, takže jarní sezónu jsme ukončili na pěkném druhém místě.
Sestava: Iva, Peťa, Draha, Kuna, Lucka, Marcela