You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "A" TJ Sokol Šlapanice - TJ Sokol Bučovice „A“ /30. 5. 2009/

krajský přebor --- ženy"A" --- 30. 5. 2009 --- 29. a 30. kolo

1
  (23, 14, -17, 19)
 3: 1
  (19, -14, 12, 18)

V sobotu jsme zajížděli k těžkému soupeři – Šlapanice, které kralují na prvním místě v tabulce. Počasí nám tentokrát nepřálo, takže jsme oba zápasy odehráli v hale. Že raději hrajeme venku, než v tělocvičně, může znít jako výmluva, ale že nás rozhodčí několikrát poškodil, je fakt. Nemohu zopakovat slova, která padala na hlavu rozhodčího, natož je napsat.

První set se zdálo, že to nebude jednoznačná záležitost a výsledek tomu napovídal – prohráli jsme těsně 25:23. Druhý set jsme vyplivli ve všech činnostech, takže jsme se nedostali ani přes 15 bodů. S Hlavou vzhůru jsme nastoupili do třetího setu, zopakovat alespoň první set a překvapení bylo tady – vyhráli jsme. Jen krůček /trochu větší/ nám chyběl k tomu, abychom šli do pátého setu.
Druhý zápas byl obdobou prvního, bylo jasné, že žádné velké zvraty nenastanou. Myslím, že jsme bojovali statečně, uhraný set v každém zápase, byl úspěch.