You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "C" TJ Sokol Bučovice "C" - TJ Drnovice /10. 5. 2009/

okresní přebor --- muži C --- 10. 5. 2009 --- 12. kolo
Drnovice

2:
3
 ( 20, -21, 23, -13, -12 )

Další pětisetovou bitvu svedl C-tým mužů ve 12. kole s Drnovicemi. Bohužel, podobně jako v Orlovicích, i tentokrát získal zápas ve zkráceném 5. setu náš soupeř. Náš vstup do zápasu přitom  nebyl vůbec špatný a přítomní diváci museli společně s námi konstatovat, že po třech odehraných setech bylo naše vedení 2:1 určitě zasloužené.

Od 4. setu jsme však začali „vyrábět“  řadu chyb, přestala se dařit hra v poli, chyběla tolik důležitá mezihra.  Soupeř nás ve 4. setu jasně přehrál. Přestože  v tie – breaku celý tým ještě zabojoval, na rozjetý tým Drnovic to již nestačilo.  Ačkoliv porážka určitě mrzí, za bojovný  a myslím, že i herně pohledný výkon si družstvo určitě zaslouží pochvalu.  Z jednotlivců chci vyzvednout výkon perspektivního Michala Němce. Především o jeho výkon se Céčko tentokrát opíralo. Jeho ostrý skákaný servis sestřeloval přijímající hráče Drnovic jako na běžícím pásu a také jeho úspěšnost na středu sítě bylo tentokrát velmi vysoká.  Mohu jen konstatovat : Mydlo, jen tak dál !
Sestava :  Procházka Mir., Žižlavský Jindra, Raba Josef, Huliak Luboš, Huliak Jan, Pokorný Martin, Němec Michal.