You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovické vítězství v prvním kole ligy

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Bučovické vítězství v prvním kole ligy

Email Tisk PDF
Pa 15.10.2021 TJ SOKOL BUČOVICE : VSK Staré Město 3:0 (23,9,17) Rozhodčí Zimmermann, Ostranský

2 dny po vypadnutí v poháru nastoupili bučovičtí proti zlínské farmě v pozměněné sestavě.

Trenérské duo Čížek, Vlk udělalo hned 4 změny . Na bloku nastoupil mladý Tomáš Kristian

se zkušeným Filipem Aerem, prvoligovou premiéru si odbyl smečař Adam Mrázek a na liberu

se poprvé představil Michael Kovařík.

Bučovičtí od úvodu o bod až 2 vedli. Na svůj pohárový výkon navázal Marek Perry a také

se k němu přidal smečař David Neubauer. Hosty táhl zlínský Adam Kozák ovšem zůstával

často osamocen. Po zvládnuté koncovce 1 setu bučovičtí dominovali v setu druhém.

Vítězství 25:9 bylo jednoznačné.

Třetí set si domácí zkomplikovali svým nástupem, kdy nepřesná náhra v kombinaci

s několika auty znamenaly vedení hostů 1:5. Za tohoto stavu přišel na hřiště zkušený

Michal Provazník. Ten hru domácích zklidnil a po chvilkovém vedení hostů bučovičtí

jejich náskok brzo smazali. Závěr třetího setu vzal do svých rukou David Neubauer

sérií 8 servisů v řadě . Bučovičtí proměnili svůj druhý mečbol útokem Patrika Mindy

a po dlouhých 15 měsících se před zraky 130 spokojených diváků radovali z výhry.

Nečekal jsem tak jednoduchý zápas shrnul zkušený nahravač Michal Provazník

. Šlo nám to v útoku a já jsem rád, že jsem mohl Bučovicím pomoci k ligovým bodům.

Hrát s mladými mě pořád baví na tom mám postaven systém u nás v Beskydech

a tady jsou 2-3 hráči, které bych k nám hned bral s úsměvem dodal ostřílený matador.

Sestava: Červinka, Neubauer, Mrázek, Kristian, Auer, Perry, libera Kovařík, Herman

Střídali : Unzeitig, Kop, Provazník, Minda, Dítě

Trenéři : Čížek, Vlk