You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí po Novém roce vedou ligu!

Bučovičtí po Novém roce vedou ligu!

alt

V prvním ligovém lednovém víkendu jsme přivezli 6 bodů. Páteční utkání v Hradci Králové jsme hladce 3:0 vyhráli. Soupeř neměl co ztratit a hrál odvážně. Příliš odvážná hra se ovšem podepsala na chybách v koncovkách- při ztrování i na servise. Sobotní utkání v extraligové hale Dukla byl nevšední zážitek, kde na kvalitním povrchu- teraflexu všichni cítili dobrou neklouzavou kvalitní plochu. Volejbal byl rychlý a razantní. Po vyhrané koncovce prvního setu, kterou zakončil dvěma esy Pepa Mlčuch, následovalo probuzení Liberce, kde se na stavu 25-18 pro domácí podepsalo bezchybné ztrátování a kvalitní skákaný servis. Na tento set jsme odpověděli v následujících dvou sadách do konečného vítězství 1:3 , když jsme přidali na servise stejnou měrou jako soupeř a kvalita přešla i do útoku a obrany. Začali jsme nekompromisně ztrátovat, proběhlo několik individuálních akcí- esa na servisech a bloky na jedny ruce. Navíc v rozhodujících chvílích proběhlo několik výměn, kdy se do jedné hry zapojilo všech 6 hráčů- chycené míče v poli, vykrytí, náhra z pole na bodovku, a úspěšné zakončení výměny do plné obrany. Sestava: Neubauer, Hrtus, Přikryl, Perry, Červinka, , Mlčůch, Nezdařil, , střídali:Masař, Dítě, Tezzei, Duda, Auer