You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí ovládli přebor ČOS

Bučovičtí ovládli přebor ČOS

alt

V prvním lednovém víkendu jsme absolvovali turnaj ČOS. Ze základní skupiny jsme v sobotu po vydařených servisech a týmovou hrou postoupili z druhého místa. Nedělní semifinálové utkání jsme zahájili s týmem TJ SOKOL Brno-Komárov, které bylo až na koncovku druhého setu naše jednoznačná záležitost. Výhra 2:0. Finálové utkání s týmem SOKOL Dobřichovice jsme zahájili výherním setem, kvalitními ztrátami a dobrou obranou. Druhý set nám soupeř nadrazil pár rozhodujících útoků a dokázal uhrát následné bodovky. V závěrečném tie-breaku se nám podařilo vydobýt si hned v úvodu několikabodový náskok obranou a servisem, který jsme doztrátovali až do konce. Sestava: Neubauer, Hrtus, Přikryl, Perry, Červinka, Tezzei, Mlčůch, Nezdařil, Šimko, Masař
Aktualizováno ( Pondělí, 06 Leden 2020 15:51 )