You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Víkend bez prohry, za 4 body!

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner

Víkend bez prohry, za 4 body!

Email Tisk PDF

alt

Pá 8.11. 2019

Tj Spartak Velké Meziříčí : TJ SOKOL BUČOVICE 2:3(32,-18,-21,20,-13)


Po týdenní odmlce se představili naši borci na půdě Velkého Meziříčí. V historii vzájemných soutěžních utkání šlo o 9 měření těchto soupeřů. Kvalitu a důležitost utkání umocnilo i to, že šlo o přímý souboj o 2 místo v tabulce 1 ligy.


Domácí nastoupili oslabení o zraněného univerzála Pavlovského, v našich řadách fotbalové povinnosti na Zbrojovce znamenaly absenci Pepy Mlčucha.

Oba týmy sázely na rasantní servis. U domácích to byl Stanislav a Kučera, v našich řadách Perry a Neubauer. V napjaté koncovce první sady rozhodly naše chyby v útoku. Druhou sadu jsme zlepšili kromě útoku také i servis a mezihru a srovnali tak stav na 1:1.

Také třetí set patřil nám. Ve čtvrté sadě domácí kapitán Kučera sérií přímých bodů ze servisu za stavu 18:16 nasměřoval do tie breaku.

Ten byl opravdovým vyvrcholením nejen emocí ale také obratů v zápase. Domácí vedli 8:6, 12:10,13:11 a nakonec jsme blokem využili první mečbol a zvítězili i v 9 vzájemném souboji 2:3!!!!


Pochvalu za obrat v zápase kromě bojovnosti celého týmu zaslouží střídající nahravač Kristián Červinka.


Sestava: Duda, Neubauer, Sankot, Mlčůch, Katona, Perry, Nezdařil Střídali : Červinka, Tezzele , Hrtus 

So 9.11.2019 Vk Tesla Brno: TJ SOKOL BUČOVICE 2:3(-14,17,20,-23,-14) V netradičním čase 11 hodin jsme odehráli další těžké utkání se šťastným koncem na palubovce brněnské Tesly. Kádr tohoto týmu tvoří junioři extraligového brněnského týmu doplnění o pendlující hráče A Jakubce, Fitze a Provazníka. První set byl jednoznačnou naší záležitostí. Dominovali jsme ve všech činnostech od servisu, příjmu až po útok. Další 2 sety byli lepší brněnští hráči. Lépe servírovali a přihrávali. Nám odešel i útok z kůlu pod 30%. Změny v naší sestavě přinesly ovoce ve čtvrté sadě kdy jsme však málem prohospodařili 6 bodový náskok a set zachránili v koncovce 3 proměněným setbolem. Tie break byl v naší režii od úvodu (5:2,7:4, 8:6 a 14:10) až téměř do konce. Co se však zdálo jednoduché (proměnit mečbol) se stalo téměř neřešitelné. Eso, aut z útoku, eso, opět útok do zázemí a bylo 14:14. Následně jsme si proměněným útokem vytvořili 5 mečbol, který plachtícím esem z podání proměnil David Neubauer. Vítězství i trochu šťastné ale prodlužujicí naši sérii na 7 zápasů v kuse za sebou a posunulo nás v tabulce na druhé místo . Sestava : Červinka, Neubauer, Tezzele, Mlčůch, Přikryl, Perry, Nezdařil Střídali : Duda, Katona, Hrtus V dalším zápase jedeme v pátek 15.11. Do St. Města a v so 16.11. přivítáme tohoto soupeře na domácí palubovce.
Aktualizováno ( Úterý, 12 Listopad 2019 08:28 )