Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

2. kolo KP kadetů

Email Tisk PDF

2. kolo KP kadetů jsme odehráli na domácí palubovce. Měla to pro nás být výhoda, ale nastal pravý opak.  Body jsme získávali chybami soupeřů a ne vlastním úsilím. První zápas proti Vyškovu, přinesl pohledný volejbal, bohužel jen na straně soupeře. V prvním setu jsme téměř nečuchli k balonu, další dva sety byly již vyrovnanější, koncovku si ale soupeř pohlídal. Prohra 0:3 (10:25, 20:25, 23:25).  Soupeř nás předčil zejména nasazením, pohybem po hřišti a servisem. 2. zápas proti České Třebové se odehrával v podobném duchu 0:3 (15:25,22:25,15:25). Škoda druhého setu, který byl vyrovnaný a rozhodlo našich pár chyb v koncovce. Ve druhém zápase se na servisu chytali Ondra, Lukáš a Honza, ale zejména hra družstva v poli byla zoufalá a tentokrát se moc nechytali ani naši střeďáci.

Sestava: Ondra Janega, Kuba Tichý, Vilda Gottwald, Štěpán Bílek, Lukáš Kubíček, Honza Zbytek, Aleš Handrla a Petr Santler.

Příští kolo hrajeme na hřišti soupeře - naše skupina: Bučovice, Holubice, Tesla Brno a Duhovka Břeclav.