You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "B" Šlapanice - Bučovice /1. 11. 2008/

Email Tisk PDF

Šlapanice - Bučovice 3:0
 (24, 16, 10)
 3:0 (21, 25, 21)

1.11.2008 jsme přijeli zabojovat a pokusit se získat další výhru na půdu družstva Šlapanic. Tentokrát jsme k dispozici měli kompletní sestavu. Narazili jsme zde však na i když mladý tak kvalitní tým. Soupeř na nás tlačil na všech postech; problém nám na přítahu dělalo razantní skákané podání, na útoku pak proti nám stál kompaktní blok a obětaví a všudypřítomní polaři. Proto jsme se dokázali útokem prosadit je vyjímečně, získané body jsme často získávali jen díky nevynuceným chybám soupeře.
Po prvním setu, který jsme ještě odehráli v plném nasazení, bez větších chyb a který jsme ztratili až v koncovce, jsme již v dalších dvou setech prvního utkání žádným způsobem soupeře více nezatlačili, nevytvořili jsme si narozdíl od něho žádnou „šňůru“ a poměrně hladce jsme prohráli 3:0. Po více než dvouhodinové přestávce jsme nastoupili ke druhému utkání. Znovu jsme se však jen těžko pasovali se soupeřovým servisem, ze špatného přítahu jsme jen minimálně útočili středem a smečařům se tak přes dvoublok nedařilo míče skládat na zem. Mrzela nás pak hlavně ztracená koncovka téměř vyhraného druhého setu, kde jsme nedokázali udržet místy čtyřbodový náskok. Ačkoliv s větším nasazením a lepším výsledkem než v prvním utkáním, přesto jsme i druhé utkání prohráli 3:0 a v tomto dvoukole jsme bodově vyšli naprázdno.

Sestava: Černý, Doupovec, Huliák, Kašpar, Kurfiřt, Němec, Procházka, Reichman, Sedlář, Tunega