You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí vezou 4 body z Drásova

Bučovičtí vezou 4 body z Drásova

VS DRÁSOV : TJ SOKOL BUČOVICE
0:3 (-15,-22,-23)
3:2 (18,22,-30,-15,14)

V dalším kole zajížděli naši borci do Drásova . V dopoledním utkání jsme byli lepším týmem na příjmu a podání a za 72 minut zaslouženě zvítězili v poměru 0:3.
V odpoledním utkání hraném tradičně ve 14 hodin jsme byli horším týmem.
Domácí lépe servírovali a útočili. Při vedení 2:0 na sety se nám navíc zranil nahrávač David Kromus (záda) a utkání směřovalo k vítězství domácích v poměru 3:0 . V dramatické koncovce jsme odvrátili 4 mečboly a sadu uhráli . To nás zvedlo a ve čtvrtém setu jsme přehráli domácí ve všech činnostech.
V 5. setu si za stavu 14:14 domácí 2x pomohli servisem a nakonec byli šťastnější po výhře 3:2.
Utkání mělo dobrou sportovní kvalitu a patřilo k nejlepším které jsme na podzim sehráli.
V posledním domácím utkání přivítáme v so 2.12. celek z Hlučína.

Sestava: Bulko, Duda, Mlčůch, Mečiar, Neubauer, Přikryl, Bence, Kromus, Dítě, Nezdařil, Šimko, Auer
Aktualizováno ( Neděle, 26 Listopad 2017 17:40 )