You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí v sokolském derby brali 6 b

Bučovičtí v sokolském derby brali 6 b

TJ SOKOL BUČOVICE : Tj Sokol ŠLAPANICE u Brna
3:0 (21,24,12)
3:1 (19,-20,14,15)

Netradičně v neděli odehráli volejbalisté své sokolské derby s týmem Šlapanic. Jeho hráčský kádr sužují zdravotní komplikace ovšem i přes to zanechali hosté solidní dojem. V prvním setu byli lepším a přesnějším týmem na příjmu i v útoku a vedli 11:16. Domácí se rozjížděli pomaleji ovšem ve druhé části setu přidali jak na servisu tak v obraně a otočili vývoj první sady. Druhý set byl vyrovnaný a rozhodl jej blok Pavla Jelínka. Domácí pak ve třetí sadě posílení vedením 2:0 zápas jednoznačně dohráli.
Nezvykle ve 14 hodin hrané druhé utkání začalo lépe pro bučovické hráče. Jistější příjem a lepší útočná hra znamenala vedení 1:0 na sety. Druhý set bučovičtí nakupili hodně chyb na servisu a příjmu a prohráli jednoznačně. Třetí set domácí začali koncentrovaně a byli jasně lepším týmem ve všech činnostech. Čtvrtá sada se již dohrávala, domácí kontrolovali skóre a hosté už neměli dost sil na zvrat.
Po vítězství a zisku 6b se bučovičtí vyšplhali na třetí místo v tabulce.
Aktualizováno ( Sobota, 12 Listopad 2016 22:48 )