You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí poprvé v sezóně berou 6 bodů

Bučovičtí poprvé v sezóně berou 6 bodů

TJ SOKOL BUČOVICE - VK Polanka n. Odrou
3:0 (16,22,20)
3:0(11,17,19)

V dalším kole nastoupili domácí volejbalisté proti týmu z Polanky. Ta přijela bez svého smečaře Romana Kozáka, kterému se v týdnu narodila dcera (gratulace). Náš tým nastoupil bez nemocného Radovana Dítěte, volno dostal Jindra Hovorka a ZAJDA a také Pavel Jelínek.
V základu tentokrát na smeči s Nezdou nastoupil Filip Auer. Na bloku poprvé po 10 měsících hrál Jakub Sedalík a týmu velmi pomohl. První set byl od úvodu jasnou záležitostí domácích. Lepší ve všech činnostech a téměř bez chyb. Druhý set si dal bodový oddech Pepa Mlcu'ch (6 záporných bodů) a hosté uhráli svých 22 bodů. Třetí set se vrátil do normálu, jen pouze Peťu Nezdařila vystřídal Radim Bulko. Celkově však za 70 minut bylo jasno o vítězi. Výborná česnečka, změna na smeči (čerstvě plnoletý Martin Maňas a Radim Bulko, blokaři Sedlo a Dan 18 let) a výborný kolektivní výkon podpořený jistotou Jirky Bence na liberu a neúnavným Davidem Kromusem na náhře znamenaly jednoznačnou výhru 3:0.
Poprvé jsme tak získali 6 bodů, které se budeme snažit potvrdit v sobotním derby v Holubicích.