You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí v nádherném utkání zdolali Kladno

Bučovičtí v nádherném utkání zdolali Kladno

2. kolo ČP MUŽI
TJ SOKOL BUČOVICE:Kladno volejbal cz 3:1(24,17,-23,25)

Ve 2. kole českého poháru zavítal na palubovku naší tělocvičny nováček extraligy tým Kladno volejbal cz. Kladenští přijeli bez kapitána Fokta a smečaře Křesťana, domácím chyběl Ivo DUBŠ a Radovan Dítě a blokař Jakub Doležel.
Vynikající návštěva 200 diváků viděla velmi dobrý nástup domácích, kteří vedli o bod či 2 do stavu 13:12. Tam hosté odskočili na 17:12, skvělou obranou Pavla Jelínka na bloku se Bučovice dostaly zpět do hry a uhrály si koncovku 1. sady.
Druhý set byl jasně v režii domácích, kterým skvěle hráli oba smečaři Petr Nezdařil a Radim Bulko. Třetí set se rozhodl opět v koncovce, kde domácí udělali více chyb hlavně na servisu.
Čtvrtá sada byla celkově nejdelší a 3. mečbol proměnil útokem Radim Bulko a odstartoval tak vítěznou euforii domácího týmu a celé haly!!!
Aktualizováno ( Pátek, 06 Listopad 2015 12:29 )