You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí vybojovali před pohárem 6 bodů z Nového Jičína

Bučovičtí vybojovali před pohárem 6 bodů z Nového Jičína

TJ Nový Jičín : TJ SOKOL BUČOVICE
1:3 (22,-19,-22,-8)
1:3 (21,-21,-20,-27)

Po tří týdenní pauze nastoupili v ostrém zápasovém utkání na hřišti nováčka z Jičína. Utkání bylo od úvodu vyrovnané. Na straně domácích byl vidět bývalý bučovický nahrávač Tomáš Jambor hrající na smeči. V bučovické sestavě se prosazoval Radim Bulko.
Domácí vedli 1:0 na sety, kdy hráli dobře v útoku a obětavě v poli. Bučovickým nešel moc servis a obrana jak v poli tak na síti. Od druhé sady se začal útočně prosazovat po nemoci hrající první utkání univerzál Martin Vyhnáček a bylo srovnáno na 1:1 na sety. Koncovka 3. setu rozhodla o prvním utkání, neboť ve 4. setu se domácí složili a po pro střídání sestav na obou stranách prohráli nedůstojně 8:25.
Druhé utkání hrající ve 14 hodin přineslo bojovný volejbal. Domácí v něm vedli 1:0 na sety, bučovičtí otáčeli vývoj na 2:1 a čtvrtý set byl dramatický až do samého konce. Domácí vedli 24:22, 25:24 a 27:26 a přes to odešli poraženi. Koncovku bučovickým uhrál jejich nejlepší hráč Martin Vyhnáček.
Zisk 6 bodů znamená posun bučovických v rozházené tabulce na třetí místo.
Další utkání sehrají bučovičtí v sobotu 7.11. na domácí půdě s týmem TJ Holubice.