You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Bučovičtí letos poprvé za 6 bodů

Bučovičtí letos poprvé za 6 bodů

Tj Hlučín: Tj Sokol Bučovice
0:3 (-19,-22,-10)
1:3 (17,-22,-21,-16)
Po týdenní pauze pokračovala 2. liga dalším kolem. Naši hráči zajížděli na palubovku Hlučína. Domácí spíše bojují o udržení v soutěži zatímco naše družstvo bojuje s kolísavostí výkonů.
Vstup do utkání jsme měli tentokráte poměrně dobrý a od začátku kontrolovali vývoj zápasu. Na pozici univerzála poprvé po novém roce nastoupil Martin Vyhnáček a ukázalo se, že tento tah byl správným rozhodnutím trenéra!!! Spolu s ním Filip Auer tvrdil muziku z kůlu a po dlouhé době jsme neměli potíže s útokem. Po brzkém vedení 0:2 na sety si bučovičtí došli pro hladkou výhru za 3 body v exhibičním tempu třetího setu. Po tradiční půlhodinové pauze začalo druhé utkání jiným způsobem. Naše pozměněná šestka sice brzo vedla 1:6 ovšem to bylo na dlouho vše. Nekoncentrovaný výkon a impotence složit z kůlu vedla domácí k zisku prvního setu. Ve druhém i přes změny v sestavě byl výsledek dlouho vyrovnaný. Rozhodla koncovka 2. setu a 3 chyby domácích v řadě za stavu 22:22. Od té doby naši hráči kontrolovali průběh utkání. Ziskem 3. a 4. sady si tak poprvé v roce 2015 připsali 6 bodů a upevnili si 8 bodový náskok v čele před týmem ŠSK Beskydy.

Příští týden hrajeme další důležité utkání s celkem VS Drásov.