You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "B" TJ Sokol Bučovice B : SK Rájec - Jestřebí

TJ Sokol Bučovice B : SK Rájec - Jestřebí

3:1 (17, 13, -20, 16)
3:1 (26, 22, -19, 18)

Dne 17.5. k nám přijel soupeř z Rájce – Jestřebí. A po páteční bouřce zcela výjimečně na halu, kde jsme se střídali s našimi děvčaty. S tímto družstvem máme několik smolných proher, takže bylo co vracet. Nastoupili jsme sice pouze v sedmi lidech, ale základní šestka plus libero naštěstí vše zvládla. Po vedení 2:0 jsme vždy soupeři povolili pouze jeden set a tak zaslouženě zůstaly všechny body doma. Pouze připomenu dramatickou koncovku 1. setu 2. zápasu, kdy jsme zabojovali a vyhráli již skoro ztracený set. K tomu je nutno připočítat neskutečně množství bloků a veliká bojovnost celého družstva. Za což jsme se navzájem všichni pochválili v restauračním zařízení! Několikrát!

ad Hrušky z minulého zápasu...

Sestava: Procházka Libor, Michal Reichman, Radek Černý,Radim Doupovec, Tomáš Kurfiřt, Michal Konečný a Ivan Kusala

Aktualizováno ( Pátek, 23 Květen 2014 12:04 )