You are here: Home ČLÁNKY ŽÁCI a KADETI Valentýnský turnaj mládežnických družstev

Valentýnský turnaj mládežnických družstev

Oddíl volejbalu Sokola Bučovice se rozhodl navázat na tradici Valentýnských turnajů mládeže a uspořádal v sobotu 1. března tento turnaj. V soutěži se prezentovalo pět družstev: Vyškov hoši, Vyškov dívky, Křenovice dívky, Bučovice dívky a Bučovice hoši. Hrálo se systémem každý s každým, na dva hrané sety. Za poměrně značného zájmu zejména rodičů, probíhaly na palubovce haly ZŠ 710 urputné boje. Shodou okolností do posledního zápasu nastoupily dosud dva neporažené celky a to Vyškov hoši a domácí žáci, kteří však ztratili jeden set s děvčaty Sokola Bučovice.

V začátku prvního setu tahali za delší konec žáci Vyškova, ale od poloviny setu domácí hru vyrovnali a skóre se tak přelévalo hned na jednu stranu, hned na druhou. V koncovce byli šťastnější domácí a zvítězili 21 : 19. Druhý set již byl celý v režii žáků Sokola Bučovice a skončil jejich vítězstvím 21 : 15. Tím bylo určeno pořadí celého turnaje. Vítězství si tak odnesli žáci Sokola Bučovice před žáky Vyškova, na dalším pořadí se pak umístila domácí děvčata, Orel Křenovice a dívky Vyškova. Všechna družstva obdržela diplomy a sladké dárky. Celý turnaj proběhl v přátelské atmosféře a patří poděkování všem pořadatelům, rozhodčím i zúčastněným družstvům.