You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Tj Sokol Bučovice : VK PEGAS Znojmo

Tj Sokol Bučovice : VK PEGAS Znojmo

Email Tisk PDF
     3:0 (14,16,18)
     3:2 ( 20,-26,14,-22,14)

V posledním domácím utkání hostili bučovičtí volejbalisté celek přeřazený z B skupiny 2. ligy ze Znojma. Hosté, jejichž záměrem je se v soutěži udržet, přijeli v hojném hráčském zastoupení.
To se však nedalo říct o domácích, jimž z důvodu nemoci či pracovního vytížení chybělo 5 hráčů.
A tak ještě 20 min před utkáním bylo v hale pouze 7 hráčů.
Přes to všechno se v prvním utkání hrálo jednoznačně podle domácích not. Hosté měli problémy ve všech činnostech od servisu přes příjem konče útokem a domácí se bez známky větší námahy za 57 minut dočkali nejsnadnějšího vítězství za poslední 3 roky.
Tento fakt je zviklal k rozhodnutí hrát druhé utkání za 15 minut.
Tento fakt spolu s odjezdem Hovorky a obětování Petra Nezdařila na libero znamenal spolu se zlepšeným výkonem hostí domácí nečekanou ztrátu bodu. Ve druhém setu i přes vedení hostí 15:22 měli bučovičtí 2 setboly, které promarnili, a jak se později ukázalo, stálo je to další ztrátu bodu se soupeřem ze spodních pater tabulky.

Přesto však po nečekané domácí prohře Holubic s Litovlí upevnili v čele tabulky vedení o 1 bod před Drásovem.
Tam se odehraje bitva o pololetního krále 2. ligy tuto sobotu 14.12. V 10 a 14 hodin.
Diváci, kteří projevili zájem se utkání zúčastnit, se vypraví do haly ve Školní ulici. Odjezd v 9 hodin.