You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" Tj Sokol Bučovice : Tj Hlučín

Tj Sokol Bučovice : Tj Hlučín

3:0 (20,22,20)
     3:0 (12,19,13)

V netradičním čase a pro domácí netradičním výsledkem. Tak lze nazvat počínání bučovických volejbalistů v nedělním klání.
Domácí věděli, že po sobotních 2 výhrách holubických hráčů pokud získají 5 a více bodů můžou jít opět do vedení. Po dlouhé době se na domácí palubovce představilo 12 hráčů kteří chtěli uspět a dokázat, že pokud jsou zdraví a mají trošku pohodu, tak jsou jinde než jejich soupeř. Ten přijel v 8 lidech, ale kromě několika povedených výměn to nebyl takový boj jako obvykle. Domácí se v prvních momentech trošku hledali, prohrávali 7:9 a 8:11, ovšem poté se jejich hra zklidnila, lépe servírovali a útočili středem sítě a i přes rezervy v obraně hladce zvítězili 3:0.
Odpolední utkání bylo zcela jednoznačnou záležitostí, bučovické body přidávali jak Ivo Dubš, tak uzdravený Martin Vyhnáček a první a třetí set byl zcela v režii domácích.
V odpoledním utkání se 3 bloky blýskl zkušený veterán Jarda Kvapil. Jeho snažení však na více než zisk 19 bodů ve druhém setu nestačilo.
V sobotu se domácí představí opět doma s nováčkem se Znojma!!!!
Aktualizováno ( Neděle, 01 Prosinec 2013 21:20 )