You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "B" 3. Memoriál Jana Procházky

3. Memoriál Jana Procházky

V neděli 10.11.2013 jsme se zúčastnili 3. ročníku Memoriálu Jana Procházky, který organizátorský oddíl Volejbalu Vyškov uspořádal ve Sportovní hale v Rousínově. Jedná se turnaj regionální úrovně, kterého se účastní družstva mužů z OP a KPII zdejšího okresu. Celkem 8 manšaftů bylo rozděleno do dvou skupin. V první skupině proti sobě nastoupily týmy Hrušek, Slavkova, Orlovic a Dědic B, ve druhé pak kromě nás byla družstva Holubic B, Vítovic a Vyškova B. Ve skupinách se hrálo na dva hrané sety do 25 bodů.

V našem prvním utkání jsme nastoupili proti Vítovicím. Na to, že za sebou máme více než měsíční soutěžní půst, jsme do utkání vstoupili poměrně vlažně. Pokud k tomu přidáme velmi slabý výkon ve všech činnostech, výsledkem byla ztráta prvního setu. Ani ve druhém setu jsme moc kolektivní výkon nepředvedli a tak soupeř po zásluze vyhrál 2:0. Mnohem lépe jsme se pak představili proti mladému a perspektivnímu družstvu Holubice B, kde jsme hráli vyrovnanou partii až do koncovky prvního setu, který jsme ale těsně prohráli. Následnou sadu jsme totálně vypustili, kdy jsme vyhořeli hlavně na příjmu, což znamenalo další porážku 0:2. Šanci aspoň trochu si napravit reputaci jsme ucítili v posledním utkání proti Vyškovu B. Zamíchání naší sestavou sice ještě v prvním setu na vítězství nestačilo, ovšem v tom následujícím jsme dokázali zabrat a vítězná sada byla na světě. Ta ale samozřejmě nestačila na postup ze základní skupiny, čímž pro nás turnaj skončil.

Sestava: Radek Černý, Libor Procházka, Ivan Kusala, Jirka Kříž, Tomáš Pavlík, Michal Konečný, Michal Reichman.
Aktualizováno ( Středa, 13 Listopad 2013 21:23 )