You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "A" 8. sezóna druholigových mužů A zahájena

8. sezóna druholigových mužů A zahájena

Družstvo mužů A vstoupilo po průměrném výkonu do své 8. sezóny druhé ligy skupiny C. Po dvou výhrách v poměru 3:0 a 3:1 se náš tým aktuálně nachází na druhém místě tabulky. Přestože celkový výsledek vypadá pro Bučovice poměrně přesvědčivě, lze při podrobnějším pohledu na body v setech zjistit, že v obou zápasech soupeř zejména v prvním setu houževnatě vzdoroval. Bodování prvního zápasu prvního setu se zastavilo teprve na čísle 36! V dalších setech dopoledního zápasu už Litovel uhrál jen 14 a 19 bodů. Odpolední zápas opět Litovel zatlačil zejména v prvním setu, který tentokrát vyhrál. Další tři sety pak ale už byly pod pevnou taktovkou bučovického týmu.
Další utkání družstvo sehraje v sobotu 12. října na palubovce velmi ambiciózního týmu Sokola Palkovice.
Aktualizováno ( Neděle, 06 Říjen 2013 20:05 )