You are here: Home ČLÁNKY MUŽI "C" Letonice-Bučovice /22.3.2012/ - přátelské utkání muži C

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner

Letonice-Bučovice /22.3.2012/ - přátelské utkání muži C

Email Tisk PDF

Letonice-Bučovice    4:0    (21, 17, 15, 23)

Čtvrté přátelské utkání proti Letonicím jsme odjeli sehrát 22.3.2012, tradičně to bylo místo našeho čtvrtečního tréninku. Bohužel ještě v den odjezdu se z utkání omluvili hned tři hráči – Radovan Dítě, Matěj Toman a Radek Sobotka, a tak jsme k poměření sil tentokrát vyráželi v početně nejslabší sestavě. Naproti tomu soupeř měl k dispozici hned osm hráčů, a to za ně  ještě nenastoupil zkušený Honza Ježorek. Především absence našeho kapitána Radovana nám dávala tušit, že to dnes nebudeme mít lehké. Zápasová taktika byla vedena tak, aby naši hráči hráli naprosto v klidu a aby zbytečně nekazili, s tím, že dnes můžou jen příjemně překvapit. A to se jim nakonec v kontextu shora uvedeného částečně podařilo. Nahrávku obstarali tradičně Rada Sehnalík a Míša Čulík, třetí nahravač Peťa Homola si premiérově zakusil post smečaře s Míšou Stehlíkem. Na středu držel prapor Víťa Sedlář, kterému sekundoval Jirka Kříž. V této sestavě jsme pak v nezměněnné podobě odehráli celé utkání.
V úvodu prvního setu jsme sice záhy prohrávali 2:6, ovšem stav jsme vzápětí nejenže vyrovnali, ale dokonce jsme se ujali vedení, které bylo ještě v koncovce velmi slibné – 21:18. Bohužel jsme si v nejméně vhodný okamžik vybrali sérii nevynucených chyb, a soupeř nakonec tento úvodní, pro nás dobře rozehraný set, vyhrál v poměru 25:21.
Ztráta prvního setu se na hráčích podepsala, naopak soupeř byl na koni. Rychle se ujal vedení a přidával bod za bodem. Do koncovky šel s pohodlným náskokem 20:10, který jsme ještě zkorigovali na 22:17, ale žádný další bod jsme už nepřidali.
Nejslabší výkon jsme předvedli ve třetím setu, ve kterém jsme nevynucenně zkazili příliš mnoho míčů, hráli jsme bojácně, lehké míče nepřesně. Soupeř znovu vedl 20:10, konečný stav  pak byl 25:15 pro Letonice.
V posledním čtvrtém setu jsme až do jeho koncovky dotahovali mírný náskok soupeře. Vyrovnat se nám podařilo za stavu 22:22, pak za stavu 23:23. Dvě chyby v koncovce jsme si ale připsali my, a tak Letonice dnes neztratili ani jeden set.
Ve značně neúplné sestavě předvedli naši borci slušný výkon, ovšem překvapení se nekonalo. I tak pro ně zápas znamenal další cenné volejbalové zkušenosti.
Sestava: Michal Čulík, Michal Stehlík, Vít Sedlář, Petr Homola, Radek Sehnalík, Jiří Kříž

 

Muži C – přátelák Letonice-Bučovice 4:0 (21, 17, 15, 23)

22.03.2012

 

Čtvrté přátelské utkání proti Letonicím jsme odjeli sehrát 22.3.2012, tradičně to bylo místo našeho čtvrtečního tréninku. Bohužel ještě v den odjezdu se z utkání omluvili hned tři hráči – Radovan Dítě, Matěj Toman a Radek Sobotka, a tak jsme k poměření sil tentokrát vyráželi v početně nejslabší sestavě. Naproti tomu soupeř měl k dispozici hned osm hráčů, a to za ně ještě nenastoupil zkušený Honza Ježorek. Především absence našeho kapitána Radovana nám dávala tušit, že to dnes nebudeme mít lehké. Zápasová taktika byla vedena tak, aby naši hráči hráli naprosto v klidu a aby zbytečně nekazili, s tím, že dnes můžou jen příjemně překvapit. A to se jim nakonec v kontextu shora uvedeného částečně podařilo. Nahrávku obstarali tradičně Rada Sehnalík a Míša Čulík, třetí nahravač Peťa Homola si premiérově zakusil post smečaře s Míšou Stehlíkem. Na středu držel prapor Víťa Sedlář, kterému sekundoval Jirka Kříž. V této sestavě jsme pak v nezměněnné podobě odehráli celé utkání.

 

V úvodu prvního setu jsme sice záhy prohrávali 2:6, ovšem stav jsme vzápětí nejenže vyrovnali, ale dokonce jsme se ujali vedení, které bylo ještě v koncovce velmi slibné – 21:18. Bohužel jsme si v nejméně vhodný okamžik vybrali sérii nevynucených chyb, a soupeř nakonec tento úvodní, pro nás dobře rozehraný set, vyhrál v poměru 25:21.

 

Ztráta prvního setu se na hráčích podepsala, naopak soupeř byl na koni. Rychle se ujal vedení a přidával bod za bodem. Do koncovky šel s pohodlným náskokem 20:10, který jsme ještě zkorigovali na 22:17, ale žádný další bod jsme už nepřidali.

 

Nejslabší výkon jsme předvedli ve třetím setu, ve kterém jsme nevynucenně zkazili příliš mnoho míčů, hráli jsme bojácně, lehké míče nepřesně. Soupeř znovu vedl 20:10, konečný stav pak byl 25:15 pro Letonice.

 

V posledním čtvrtém setu jsme až do jeho koncovky dotahovali mírný náskok soupeře. Vyrovnat se nám podařilo za stavu 22:22, pak za stavu 23:23. Dvě chyby v koncovce jsme si ale připsali my, a tak Letonice dnes neztratili ani jeden set.

 

Ve značně neúplné sestavě předvedli naši borci slušný výkon, ovšem překvapení se nekonalo. I tak pro ně zápas znamenal další cenné volejbalové zkušenosti.

 

Sestava: Michal Čulík, Michal Stehlík, Vít Sedlář, Petr Homola, Radek Sehnalík, Jiří Kříž