You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "A" Bučovice - Jehnice /2.10.2011/

krajský přebor --- ženy"A" ---2.10.2011--- 11. a 12. kolo

(24,16,-20,-17,13)
3
: 1
(17,12,-21,13)

V sobotu 2.10.jsme odehrály na domácí půdě souboj s družstvem z Jehnic. Dle předpovědi počasí to byl poslední slunný víkend, proto jsme si užívaly sluníčka.

Jehnice patří spíše k těm méně obtížným soupeřům, doufaly jsme tedy v hladký průběh. Bohužel dnešní zápas byl spíše bitvou, kdo z koho. Sice se nám podařilo vyhrát 1.dva sety, ale pak se role otočila a další dva sety vyhrály Jehnice. Bylo tedy nečekaně srovnáno na 2:2. Ještě že jsme měly v tie-breaku více štěstí a vyhrály 15:13.

Ve 2.zápasu jsme pokračovaly v načaté bitvě. Opět 1.dva sety patřily nám, bohužel ve 3.setu se dělala jedna chyba za druhou . Kazil se hl.příjem a bohužel největší slabinou celého zápasu byla náhra (chyběla nám Katka V.). Třetí set jsme ztratily 21:25, i když jsme plně využily posil z lavečky. Čtvrtý set jsme sice jako zázrakem vyhrály 25:13, celkem tedy 3:1, ale  pyšné na dnešní zápas moc nejsme.