You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" Pozořice - Bučovice /1.10.2011/

okresní přebor --- ženy"B" --- 1.10.2011--- 5.kolo
Bučovice
0 :
3
(21,16,19)

Sobotu v 16.00 hod., za krásného letního počasí, přestože bylo 1.října jsme nastoupily na domácím hřišti proti soupeři z čela tabulky, Prozořicím. Byl to odložený zápas na žádost hostů, na našem hřišti. Možná i tato skutečnost pomohla k tomu, že jsme hrály relativně v pohodě a nedaly jsme soupeři ani jeden set. Průběh setů byl sice chvílemi dramatický, ale v závěru setu, jsme se dokázaly soustředit a koncovka byla naše. Takže konečný výsledek 3:0 byl odměnou pro naše snažení. Nastoupila Drahuška po dovolené, plná síly a drtila soupeřky svým podáním. Také Míši Vránové se velmi dařilo a na „kůlu“ si dělala se soupeřkami doslova co chtěla. To vše bylo náležitě oceněno potleskem a spokojeností domácích diváků. Děkujeme za podporu a těšíme se na ně i v dalších zápasech.
Zápas nám rozhodoval Radim Doupovec, kterému ještě jednou velmi děkujeme.
Sestava : Hermannová P., Sedlářová I., Vránová M., Kubíčková J., Kachlíková M., Petrželová D., Červinková E.