You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" Bučovice - Šlapanice /24.9.2011/

okresní přebor --- ženy"B" --- 24.9.2011--- 6.kolo
G.Šlapanice
2 :
3
(17,-9,-16,20,13)

Takže v sobotu jsme bohužel neproměnily vcelku dobře rozehraný zápas, který by pro nás měl určitě velký význam v celkovém umístění ve skupině.
Za krásného počasí jsme nastoupily v dobré snaze vyhrát. První set jsme sice prohrály, ale v dalším setu jsme holkám ze Šlapanic ukázaly, že Stařky ještě umějí hrát a tak výsledek 25:9 nám dostatečně zvedl sebevědomí a 3. set jsme opět vyhrály. Ve čtvrtém vyrovnaném setu došlo ke krizi, kdy jsme nebyly schopny vzít 5 přítahů a to nám vzalo vítr z plachet. Set jsme prohrály a následná 5. set také. Byla to velká škoda, když průběh zápasu se jevil pro nás velmi příznivě. No bez přítahu to prostě nepůjde a tak máme co vylepšovat. Jinak to byl velmi hezký a vyrovnaný zápas, pro naše příznivce na lavečce velmi líbivý, takže jsme dostaly pochvalu.
Zápas nám rozhodoval Jan Forejtek a patří mu náš dík, že si na nás udělal čas.
Setava: Kachlíková M. Vránová M. Kubíčková J. Červinková E. Hubíková D. Sedlářová I. Tomanová M.
Omluveni: Draha- dovolená, Petra a Lucka nemoc