krajský přebor --- ženy"A" ---17.9.2011--- 7. a 8. kolo

(23,21,17)
3
: 1
(16,7,-23,24)

Tuto sobotu jsme sehrály další mistrovský zápas. Tentokrát doma s ne moc sympatickým družstvem z Rosic ( kdo proti nim hrál na jaře, ví o čem mluvím…). Počasí bylo v celku příznivé, nepršelo, svítilo sluníčko , ale pofukoval mírný vítr. Ten dokázal občas znepříjemnit hru, hl.co se týče podání a tedy i příjmu. Díky Bohu, ale na obou stranách. Soupeřky zdaleka nepředváděly oslnivou hru, kazily asi tak jako my, tak že jsme si darovaly na vzájem body. První zápas byl tedy velice vyrovnaný, ale mi jsme přeci jen v koncovkách chybovaly méně a díky tomu jsme vyhrály (i když trochu nečekaně) 3:0.
Na přání soupeřek jsme pauzírovaly 45min., stihly jsme tak fandit našim klukům z béčka, hrajícím proti ostříleným borcům z Maref. Pak chca nechca jsme musely nastoupit do 2.zápasu. Ještě musím podotknout, že stejně jako v 1.zápase i tentokrát jsme hrály na jednu  nahrávačku ( nějak nám to kurňa svědčí ). První 2 sety se Rosice trochu psychicky položily a darovaly nám sety více méně za darmo. Vypadalo to tedy na jasnou výhru. Ve 3.setu nám však mršky nějak ožily a my jsme na opak trošku psychicky odešly, s čímž jsme nepočítaly a set ztratily 23:25. Rosice tak snížily skóre na 2:1. Do tie- breaku se nám moc nechtělo, ale zkažená podání a nepřesný příjem nám hru moc neulehčoval. Drama bylo tedy až do konce setu, který jsme přeci jen na konec vyhrály 26:24 a radovaly se tak z celkového vítězství 3:1.
Sobotu jsme zakončily jak jinak, než na burčákových ( nebo spíše moštových) slavnostech na zámku.

Sestava: Katka V., Markéta B., Šárka K., Míša R., Hanka P., Monika T., Peťka H., Denisa P. a Adéla K.