You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" Bučovice - Vítovice B /?.6.2011/

okresní přebor --- ženy"B" --- ?.6.2010--- 14.kolo
-
Vítovice B

3 :
0 (23,7,12)

Za parného a dusného počasí jsme včera odehrály jeden z odložených zápasů. Po dlouhém čase se nám konečně podařilo vyhrát, což patřičně zvedlo naši náladu. Letošní sezona družstva žen B se jeví jako dosti rozpačitá a výkony tomu odpovídají.

I na našem zápase se to odrazilo. První set byl pro diváky značně neuspokojivý a místy to vypadalo, že jsme na hřišti poprvé. Konečný výsledek setu 25:23 jsme braly jako vysvobození.
V druhém setu jsme se rozpomněly na to, jak se hraje volejbal a soupeřky nám nekladly velký odpor. Výsledek 25:7 v nás probudil optimismus do 3. setu, který měl hladký průběh a skončil 25:12. Doufáme, že toto vítězství nebude jediné.
Družstvo hrálo v sestavě: D. Hubíková, I. Sedlářová, P.Hermannová, M.Vránová, L. Hoňková, D.Petrželová, E.Červinková