You are here: Home ČLÁNKY JUNIORKY Bučovice - Slavkov /3.6.2011/

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner

Bučovice - Slavkov /3.6.2011/

Email Tisk PDF
okresní přebor --- juniorky "A" --- 3.6.2010--- 10.kolo
Bučovice
-
Slavkov
3 :
0
(10,19,15)

Podle postavení obou týmů v tabulce měl být výsledek tohoto utkání jasnou záležitostí našich děvčat. Na pátém, tedy posledním místě figurující Slavkov měl proti průběžně druhému týmu tabulky těžkou úlohu. Technická převaha našich děvčat byla patrná a přestože  se nevyvarovala některých zbytečných chyb, dokázala svou převahu přetavit i v potřebné body.

Úvodní set byl jednoznačnou záležitostí, když hned v jeho úvodu Klára Nováková zaznamenala šňůru několika přímých bodů z podání a rovněž ostatní hráčky solidně servírovaly. Získaný náskok děvčata stále navyšovala a soupeřkám nepovolila v setu překročit hranici 10-ti bodů.
Trošku jiný obraz hry přinesl set druhý, kdy soupeřkám začalo fungovat podání, z čehož okamžitě rezultovaly problémy na naší polovině hřiště.  Nepřesnosti na příjmu nám znemožňovaly útok na síti a soupeřky s námi poměrně dlouho držely krok. Odskočit se nám podařilo až při účinném servisu Peťky Hermannové.  Vedení 2:0 na sety pak sice vneslo klid do naší hry, ale stále jsme se potýkali z výpadky při některých herních činnostech jednotlivce. Jednou to byl příjem podání, podruhé nepřesná nahrávka, potřetí nedůsledná hra v poli.
Suma sumárum pak lze jen konstatovat, že většina bodů na kontě soupeřek  byla  nikoliv zásluhou našich protivníků, nýbrž naší vlastní „zásluhou“. Vítězství nad Slavkovem patřilo rozhodně do kategorie povinných.
Přestože 10. kolo je posledním kolem juniorské soutěže, pro nás to poslední zápas rozhodně nebyl. Před námi jsou ještě dva odložené zápasy, a to s lídrem z Pozořic a s domácím B-týmem juniorek – tedy zápasy  nejtěžší.

Sestava :  Procházková Eliška,  Procházková Lenka, Pejčochová Markéta,  Nováková Klára, Vrbácká Eva, Vykoukalová Nikol, Kachlíková Petra, Hermannová Petra, Kašparová  Adéla, Krištanová Šárka.