You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" Vítovice B - Bučovice B /9.10.2010/

okresní přebor --- ženy"B" --- 9.10.2010---7. kolo
Bučovice B
0 :
3
( -10, -16, -6)

Podzimní sezonu jsme ukončily současně s bučovickým družstvem C – Prdlíků u vítovického rybníčka. My Stařky, jsme měly to štěstí, že začátek zápasu byl stanoven na druhou hodinu. Takže mlha s rosou pominuly a my, sluníčkem prohřáté, jsme byly připraveny v počtu sedmi hráček. Až na malou komplikaci. Pan rozhodčí zřejmě opomněl přesun začátku utkání, a tak po zlákání kolemjdoucího šikovného tatínka a manžela jedné ze soupeřek, jsme mohly začít. A to dokonce i bez píšťalky. Ale my jsme vše chápaly, neboť podobný problém nám nastal  na domácí půdě, kdy nás zachránila Marcela – s píšťalkou. Hrály jsme totiž minulý týden s družstvem Vítovic A (1. v tabulce) za chladného a větrného počasí (což našim starým kloubům nevyhovuje) a zápas se nám po všech stránkách nevydařil. Prohrály jsme 0:3 a nepomohlo nám NIC. Pravým opakem byl již zmíněný zápas, který byl za necelou hodinu ukončen stavem 3:0 v náš prospěch. I když Vítovice měly výpomoc z družstva A,  ukázalo se, že když chceme, můžeme hrát téměř bezchybnou a poklidnou hru – na pohodu. V prvním setu se dařilo jak v podání, příjmu, náhře i smeči. V druhém setu jsme se trošku nechaly uspat, sluníčko nás sice zahřívalo, ale taky oslňovalo. Třetí set začal servisem Kuny a domácí se dostaly k podání až po osmém bodu. Této šňůry jsme využily a soupeřkám nedovolily dát více než 6 bodů.

Sestava:   náhra - Kuna, Iva