You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" Bučovice B - Šlapanice B /31.8.2010/

okresní přebor --- ženy"B" ---31.8.2010---1. kolo

-
Šlapanice B
3 :
0

Na úvodní zápas podzimní sezony jsme nastoupily v plném počtu a podle výsledku snad i v plné síle.
Chladné a deštivé počasí nám neumožnilo se setkat pod širým nebem, a tak jsme za vyhovění ochotného správce p. Bila, zápas odehrály v hale. Ovšem za podmínky, že uvolníme prostor v 19.00 tanečnicím ZUMBY. Takže bylo potřeba hrát co nejrychleji. A jak jsme slíbily, tak se i stalo. Opravdu, jak říkal trenér soupeřek p. Sklenář  - „ na VEČERNÍČEK jsme doma“ ( u Ludě ).
A teď konečně k průběhu hry.
V prvním setu jsme se z počátku ujaly vedení. Avšak v klidu jsem nezůstaly dlouho, jelikož podání nejmenší soupeřky byla tak zákeřná, že stav byl rázem 22:22. Přesto svou bojovností a vyvarováním se vlastních chyb jsme ukončily set 25:22. Druhý set jsme začínaly s mírnými obtížemi. Nesehranost prostřídaných hráček, zkažená podání…
Nakonec jsme se probraly a nastal zvrat. A protože čas utíkal a my jsme slíbily rychlý průběh, do třetího setu jsme nastoupily jako do posledního.
Dík patří především našim staronovým a zkušeným posilám – Šárka H. a Eva H. (HUDY), která upoutala pozornost diváků někdy až gymnastickými prvky J

Sestava: Dáša, Eva, Iva, Kuna, Lucka, Míša, Hudy, Petra, Šárka