You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "A" Bučovice A - Blansko /28. 8. 2010/

krajský přebor --- ženy"A" ---28.8.2010--- 1. a 2. kolo           FOTO
Blansko

3 :
 0(25,14,20)
 3 : 1(23,20,-23,23)

Léto nám pomalu a jistě končí, ale volejbalová sezona je teprve před námi. Dnes jsme zahájily podzimní soutěž na domácí půdě s družstvem z Blanska, které se k nám asi po dvou letech vrátilo do naší skupiny. Nevěděly jsme, co máme od nich očekávat. I počasí nám nebylo moc nakloněné, foukal silný vítr. Ale naštěstí po deštivém pátku, nepadla ani kapka a občas na nás vykouklo i sluníčko. My turisté jsme se vrátili z Jeseníků po totálně ucpané dálnici v pátek včas domů , mohly jsme proto nastoupit v počtu 9 hráček. Po malé úpravě hřiště, nebránilo již nic tomu, pustit se s vervou do protihráček. A opravdu tomu tak bylo.
I když již zmiňovaný vítr si dělal s míčem co chtěl, podařilo se nám první zápas v pohodě vyhrát 3:0. Po krátké pauze jsme nastoupily do 2.zápasu. První dva sety jsme bez větších problémů vyhrály 2:0. Ve třetím setu se nám přestalo dařit, začaly jsme více chybovat a darovat tak body soupeřovi, který nakonec 3.set vyhrál. Drama a zvraty, které následovaly ve 4.setu, se dají jen těžce popsat. Ty byly do detailu probrány až u piva s chlapci z béčka, kteří nás podporovali během hry z lavečky. Měly jsme řadu zajímavých útoků, ale také pár těch, na které se nedalo dívat a vypadalo to, že jsme se totálně položily, z čehož měli někteří diváci viditelně radost. Ale dokázaly jsme se znovu vzchopit a dohrát set do zdárného konce a celkového vítězství 3:1. Můžeme tedy být s prvním mistrovským utkáním spokojené.

Hráčky: Draha P., Katka L., Míša R., Marcela K., Hanka P., Monika T., Petra H., Monika P., Míša V.