You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" Bučovice B - Šlapanice A /8.6.2010/

okresní přebor --- ženy"B" --- 8.6. 2010 --- 11. kolo
 Bučovice B
:
Šlapanice A
 1:3

V úterý jsme místo pravidelného tréninku konečně odehrály dlouho odkládané utkání s favoritem okr.soutěže žen, družstvem ze Šlapanic.  Stejně tak, jako Šlapanice B, i tento tým měl věkový průměr značně nižší než my. Dalo by se tedy očekávat, že se nám podaří porazit je naší zkušenou hrou. Opak byl však pravdou. Hned v 1.setu se do nás soupeřky pustily svou rychlou a téměř bezchybnou hrou. A než jsme se stačily rozkoukat, prohrály jsme 16:25. Do 2.setu jsme obměnily sestavu ( tentokrát bylo za koho střídat) . Bohužel nás zrazovalo naše podání a dost zkažených příjmů. Proto i 2.set vyhrály Šlapanice těsným skórem  25:22. Ve 3.setu dostala naše hra konečně jiný spád. Tentokrát jsme tolik nechybovaly a dle fanoušků (nejen sedících na lavečce , ale i trénujících  na sousedním kurtu, tedy našich mužů), bylo na co koukat. K vítězství 25:22 nám dopomohl i trenér soupeřek, který je totálně rozhodil. Namlsané výhrou jsme doufaly, že se nám podaří zvrátit zápas v náš prospěch. Ale bohužel podle mého se nám v poslední době ( ať v týmu A nebo B ) vytrácí ta správná bojovnost a chuť vyhrát. Ve 4.setu jsme sice vedly, ale nakonec se z celkového vítězství 3:1 radovaly Šlapaňačky.
  V neděli nás čeká poslední, ale neméně lehký zápas s Pozořicemi. Doufám, že zabojujeme a umístíme se tak na celkovém 2.místě v tabulce.

Sestava : Dáša H., Iva S., Katka L., Eva Č., Petra L., Lucka H., Monika T., Míša V., Petra Markéta H.