You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "A" VK Psycho Rosice - TJ Sokol Bučovice /17.10.2009/

krajský přebor --- ženy"A" --- 17.10. 2009 --- 15. a 16. kolo
 Rosice : Bučovice
 3 : 1 (-22,16,25,20)
 2 : 3 (-19,11,22,-25,-5)

Do Rosic jsme odjížděly s předsevzetím uhrát v každém zápase alespoň jeden set. V obou zápasech se nám povedlo „ukořistit“ hned ty první sety. V prvním zápase jsme se na více vyhraných setů nevzmohly, několikrát nám soupeřky dávaly šance, ale my jsme nebyly schopny je využít. V druhém zápase se nám druhý set totálně nepovedl, daly jsme jen 10 bodů. V třetím setu jsme zabojovaly, ale na vítězství to bylo stále málo. Až v druhé půlce čtvrtého setu jsme chytily „druhý dech“ a set ,téměř bez chyb, jsme vyhrály. V pátém setu už byly soupeřky tak psychicky zlomeny, že už se nevzmohly na větší odpor, my jsme nechybovaly, takže jsme hladce vyhrály 15:5.

Sestava: Lukačková K., Kosová, Petrželová, Tomanová, Hermannová ml., Rešková, Pavlíková, Kachlíková.