You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "A" TJ Sokol Bučovice - TJ Slovan Ivančice /10.10.2009/

krajský přebor --- ženy"A" --- 10.10. 2009 --- 13. a 14. kolo

3 :0
(15,8,19)
 3 :0

(14,20,17

Tuto sobotu nás překvapilo pravé podzimní počasí - bylo sychravo a drobně mžilo. Děvčata z Ivančic moc chutí do volejbalu v tomhle počasí neměly, ale hala nebyla volná a pan rozhodčí rozhodl, že hřiště je způsobilé ke hře. První set bylo takové zahřívací kolo pro všechny, sice jsme ho vyhrály, ale docela jsme se nadřely. Druhý set byl asi nejlepší z obou zápasů, dovolily jsme protihráčkám jen 8 bodů. Ve třetím setu za stavu 7:5 pro Ivančice jsme musely zápas na chvilku přerušit, protože začalo intenzivněji pršet. Odpočinek nám pomohl k nabrání dalších sil a třetí set jsme opět vyhrály.
Druhý zápas jsme začaly hrát hned, po oboustranné domluvě, abychom  moc „neztuhly“. Opět jsme zápas vyhrály 3:0.
Protihráčky braly rozmary počasí hůře než my, takže nebyly soustředěné a to nám možná trochu pomohlo k vítězství. My jsme si to naopak komplikovaly vlastními chybami.
Sestava: Kosová, Lukačková K., Petrželová, Tomanová, Pilátová, Hermannová ml., Pavlíková, Rešková, Kachlíková