You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" ŠSK Šlapanice - Bučovice "B" /19.9.2009/

okresní přebor --- ženy "B" --- 19. 9. 2009 --- 4. kolo
Šlapanice
:
Bučovice B
 2: 3

Se Šlapnicemi jsme hrály v hale v Podolí hned v 15:00 hod. Holky ze Šlapanic dohrály zápas s Orlovicemi a hned nastoupily rozehráté na nás. Nebyly to ale ty Šlapanice, na které jsme byli zvyklé – možná únava z předešlého zápasu, nebo chybělo pevné vedení /p. Sklenář/.
První dva sety jsme vedly 2:0, v 3. a 4. setu jsme hodně chybovaly, nedařilo se nám podání, ale hlavně jsme oslabily na nahrávce, protože v druhém setu se zranila Evča Procházková. V 5. setu jsme si vytvořily slušný náskok, strany jsme měnily za stavu 8:3, pak už jsme set dotáhly do vítězného konce. Po dlouhé době jsme porazily Šlapanice, naši velkou radost z vítězství zastínilo zranění naší spoluhráčky, všichni věříme, že bude brzy v pořádku.