You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "A" TJ Sokol Jehnice - TJ Sokol Bučovice /13.9.2009/

krajský přebor --- ženy"A" --- 13.9. 2009 --- 3. a 4. kolo
 :
Bučovice „A“

1 : 3(-10,-12,24,-18)
  0 : 3(-7,-11,-23)

Ačkoliv byla pěkná slunečná neděle, hráli jsme v Jehnicích v tělocvičně. Sokol Jehnice zatím figuruje na posledním místě v tabulce, takže jsme v koutku duše věřili v obě vítězství. První dva sety protihráčky nekladly větší odpor, my jsme chybovali minimálně, takže jasné dva sety pro nás. V třetím setu se nám nástup moc nepovedl, prohrávali jsme 5:0, postupně jsme dotahovali, přesto tento utrápený set skončil 26:24 pro protihráčky. Čtvrtý set jsme sice vyhráli, ale nervozita z předešlého setu se v něm odrazila.
   Druhý zápas jsme vyhráli 3:0, kde jsme v prvním setu začali s velkým bodovým náskokem, kdežto v třetím setu jsme vyhráli těsně 25:23, který naštěstí esem ukončila Míša Rešková.
Sestava: Tomanová M., Lukačková K., P., Hermannová P., Pilátová, M., Buriánková M., Pavlíková H.,  Rešková M., Petrželová, D., Kachlíková M.