You are here: Home ČLÁNKY ŽENY "B" TJ Sokol Luleč - TJ Sokol Bučovice

okresní přebor --- ženy "B" --- 29. 8. 2009 --- 1. kolo
Luleč
 :
Bučovice
 0 :3
 Podzimní část naší soutěže jsme zahajovali v Lulči, kde jsme naposledy bojovali o vítězství s těsným výsledkem 3:2, kdy jsme napřed 2:0 prohrávali. V sobotu od rána pršelo, takže jsme měli obavy, jestli zápas vůbec odehrajeme, ale nakonec bylo předpisově volejbalové počasí – bezvětří a pod mrakem. První set jsme celkem hladce vyhráli, v druhém setu začaly problémy s přítahem, chybovalo se v útoku a hlavně naše „stará bolest“ – volají na míč dvě hráčky a nevezme ho ani jedna! Větší část setu jsme prohrávali, ale v závěru jsme se vyburcovali a vyhráli 25:23. Poslední set byl obdobou prvního, s menšími chybičkami jsme opět vyhráli. V Lulči jsme pěkně zahájili podzimní sezónu, ale je fakt, že nám k tomu trošku pomohla oslabená sestava protihráček.
Sestava: Petra, Iva, Eva P., Monika T., Monika P., Marcela, Míša, Lucka