You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Bučovice- TJ ČZU Praha, pá 19:00

altSLEDUJDE
Bučovice - Lokomotiva Ingstav Brno /10. 10. 2008/

Email Tisk PDF
 Bučovice - LI Brno
  0:3 (-13, -18, -23)
   0:3 (-22, -15, -12)
  
        V 9. a 10. kole jsme v naší hale přivítali družstvo Lokomotiva Ingstav Brno. Tento duel tak sliboval souboj prvního družstva s druhým, bohužel bráno z druhého konce tabulky. Případné výhry v obou utkání nás mohly odlepit z posledního místa a dostat nás právě před tohoto soupeře. Věděli jsme ale, že družstvo je tvořeno především staršími a zkušenými hráči, prezentujícími se, stejně jako staré známé vyškovské béčko, hrou s minimem chyb, navíc v tomto případě doplněnou i slušným útokem některých hráčů, a boj o body tak rozhodně nebude snadnou záležitostí. Naopak průběh a výsledek utkání ukázal, že jsme se v dnešním duelu stali snadným soustem pro soupeře.
Celý článek...
 

Šlapanice - Bučovice /1. 11. 2008/

Email Tisk PDF

 Šlapanice - Bučovice 3:0
 (24, 16, 10)
 3:0 (21, 25, 21)

    1.11.2008 jsme přijeli zabojovat a pokusit se získat další výhru na půdu družstva Šlapanic. Tentokrát jsme k dispozici měli kompletní sestavu. Narazili jsme zde však na i když mladý tak kvalitní tým. Soupeř na nás tlačil na všech postech; problém nám na přítahu dělalo razantní skákané podání, na útoku pak proti nám stál kompaktní blok a obětaví a všudypřítomní polaři. Proto jsme se dokázali útokem prosadit je vyjímečně, získané body jsme často získávali jen díky nevynuceným chybám soupeře.
Celý článek...
 

Dědice - Bučovice /4. 10. 2008/

Email Tisk PDF

Dědice - Bučovice 
  3:1
 (15, 17, -21, 21)
   3:0 (20, 18, 19)

    Ke svému premiérovému utkání v nejvyšší krajské soutěži zavítali 4.10.2008 hráči bučovického mužského volejbalového B-týmu na palubovku družstva Dědic.Tedy soupeře, kterého jsme znali ze vzájemných zápasů v době, kdy oba týmy spolu hráli krajskou soutěž druhé třídy. Bohužel jsme nemohli přijet v kompletní sestavě, neboť z důvodu svatby (bohužel pouze své sestry) citelně chyběl středák Radim Doupovec.
Celý článek...
 
Strana 97 z 97

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V listopadu slaví

19.11.   Mikula Michal st.
27.11.   Raba Josef

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.