You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte


SLEDUJDE
 
Zář12

Závěr sportovní přípravy s extraligovým týmem Spartak Myjava

Email Tisk PDF
Vážení sportovní příznivci! Včera ve večerních hodinách jsme se v Brně utkali se slovenským extraligovým týmem z Myjavy. Utkání bylo vedené v tempu a hlásíme, že se nám podařilo zvítězit 3:1 na sety. Ve videu můžete vidět malou ochutnávku včerejších akcí. Všem divákům děkujeme za účast a my makáme dál! Nezapomeňte... BOJUJEME ZA BUČKY!!!

alt

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 Září 2019 15:00 )
 
Zář09

Rozhovor měsíce září s naším blokařem Pepou Mlčúchem

Email Tisk PDF

Rozhovor měsíce září s naším blokařem Pepou Mlčúchem.

Jak hodnotíte loňskou sezónu?

Výsledkově první místo po základní části, skoro derby s "extraligovým" Brnem a výsledná bronzová medaile je na první rok fajn. Víc si ale vážím lidské stránky věci. Čtyřicátníci se s dvacetiletými uměli podržet na hřišti i mimo něj. Za mě jsme fungovali jako tým.


Jak se vám zamlouvala letní příprava, byli jste spokojeni? 

Jsem rád, že se to nepřehánělo s turnaji, 1. liga je časově náročná soutěž a dokáže být i dost dlouhá. Člověk toho může mít "plný brejle" už kolem listopadu, pokud to v létě přeženete. Navíc jsem prodělal za jaro-léto nějaké úrazy, takže jsem měl trochu individuální režim. O to víc se těším na samotnou soutěž.


S jakými cíli vstupujete do nové sezony?

Chci, abychom volejbalem hlavně bavili a to jak sebe, tak fanoušky. Výsledky s tím přijdou ruku v ruce. Myslím, že TOP 4 ka by byla adekvátní kvalitě týmu. Potom už záleží na losu a aktuální formě.


Jak hodnotíte nové spoluhráče, jak zapadli do týmu?

Masa a Peryho znám z venkovních turnajů jezdíme spolu už několik let na Vranovské léto, většinou končíme na bedně. Takže vím, co od nich čekat jak lidsky tak herně. Co se týče ostatních, znám je trochu méně. Ale nebojím se, že by to měl být problém, poznáváme se a kluci vypadají fajn. Celkově jsme asi trochu omladili.


Jsou Vaše zranění již zcela vyléčena, neomezují vás?

Poslední zranění mě ještě limituje na bloku, ale tento týden jsem se už zapojil do tréninku s týmem. Dobře se hojím. Myslím, že je to otázka pár dní.


Jak hodnotíte šanci Bučovic na umístění v letošní sezoně?

Již výše zmíněná 4 ka. Samozřejmě, chtěl bych placku.

alt

Aktualizováno ( Pondělí, 09 Září 2019 07:29 )
 
Zář02

Bučovičtí ovládli turnaj v Holubicích

Email Tisk PDF
Drazí sportovní přátelé! 31.8.2019 jsme se v Holubicích zúčastnili místního volejbalového turnaje a rozloučili se tak s antukou. Turnajem jsme prošli bez porážky, se ztrátou pouhého setu a obsadili 1. místo. Děkujeme všem za podporu a těšíme se do haly.

alt

Aktualizováno ( Pondělí, 02 Září 2019 08:30 )
 
Více článků...
Strana 10 z 103

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V červenci slaví :

04           Hubíková             Dagmar

09           Duda     Ivan

16           Žižková Michaela

17           Sedlářová            Iva

19           Bílková Elen

24           Bílek      Štěpán

24           Gottwald             Vilém

25           Hermannová     Petra

26           Žižlavský              Jindřich

30           Janega  Ondřej

30           Polák     Matěj

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.