You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte


SLEDUJDE
Zář30

Volejbalové naděje barevného volejbalu

Email Tisk PDF

Volejbalové naděje taktéž nezaháleli a zúčastnili se prvního turnaje okresního přeboru v barevném volejbale v Blažovicích. 2 družstva modrých se umístila na medailových pozicích. 1 družstvo červených získávalo zkušenosti a na příštím turnaji urve pár vítězství. Bohužel se nám zranil Lukáš Polouček, kterému nevydržela čéška pod kolenem a nyní jeho nohu zdobí sádra. Luki brzké uzdraveni!

alt

Aktualizováno ( Středa, 16 Říjen 2019 21:09 )
 
Zář30

Sezóna 2019-2020 zahájena vítězstvím

Email Tisk PDF

Dlouho očekávaný vstup do nové sezóny 1. ligy zažili volejbalisté sokola tento pátek proti týmu se kterým se na jaře utkali v zápase o 3. místo. Oba týmy však mají ve svých kádrech dost změn. Hostům chyběli jejich farmáři z extraligy (Mikulenka Jiří a Vladimír, smečař Pilous a blokař Bílý ).

Naopak naše sestava byla 12 členná včetně libera Petra Nezdařila.

O slavnostní úvod se postarali starostové města, TJ Sokol a ředitel školy Zš 710 přestřižením pásky a předáním nové palubovky.

Pak už se začalo i před zraky vedoucí odboru sportu a školství jmk JUDr. Jany Pejchalové hrát.

 

Lehce nervózní vstup našich hráčů byl poznamenán zkažením prvních dvou servisů v řadě. Pak se však náš výkon podložený dobrým servisem i útokem zlepšoval a v zápase jsme dominovali. Po 70 minutách hry jsme si připsali první vítězství do tabulky a pokřtili novou sadu dresu od společnosti PZ SPORT!!!!

 

Sestava : Červinka, Neubauer, Sankot, Hrtus, Perry, Mlčůch, Nezdařil Střídali Přikryl, Tezzele, Dítě, Trenéři : Čížek, Janoušek

Sestava : Červinka, Neubauer, Sankot, Hrtus, Perry, Mlčůch, Nezdařil Střídali Přikryl, Tezzele, Dítě, Trenéři : Čížek, Janoušek

alt

Aktualizováno ( Pondělí, 30 Září 2019 07:21 )
 
Zář27

Zdravíme všechny milovníky dámského volejbalu z Bučovic!

Email Tisk PDF

Ženy A také nezahálí a již se plně připravují na svůj první domácí zápas! Středeční trénink byl velice vydařený a holky jsou připraveny všem ukázat, že to myslí vážně!

Držíme palce a makáme, ať všem ukážeme, že máme holky nejen nejhezčí, ale i nejlepší! BOJUJEME ZA BUČKY!

alt

 
Zář24

Postupujeme do 2. kola ČP

Email Tisk PDF

Milí drazí! 
Je to doma!
Postupujeme do 2. kola ČP!
V sobotu 21. 9. 2019 jsme postupně "vyřídili" Šlapanice 3:1, Nový Jíčín 3:0 a volley Ostrava 3:0!
V příštím kole se utkáme na domácí palubovce s extraligovým Zlínem.


BOJUJEME ZA BUČKY!!!

alt

Aktualizováno ( Úterý, 24 Září 2019 09:35 )
 
Více článků...
Strana 9 z 103

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V červenci slaví :

04           Hubíková             Dagmar

09           Duda     Ivan

16           Žižková Michaela

17           Sedlářová            Iva

19           Bílková Elen

24           Bílek      Štěpán

24           Gottwald             Vilém

25           Hermannová     Petra

26           Žižlavský              Jindřich

30           Janega  Ondřej

30           Polák     Matěj

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.