You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Bučovice- TJ ČZU Praha, pá 19:00

altSLEDUJDE
Pro05

3. kolo KP kadetů - 25. 11. Břeclav

Email Tisk PDF

Osm hráčů odjelo v neděli 25. 11. do Břeclavi bojovat o postup ze skupiny. Bohužel jsme se museli obejít bez zraněných Berta Budíka (klíční kost) a Vildy Gottwalda (operační zákrok). Hlavní otázka byla "kdo na blok místo Vildy"? Po míchání sestavou v prvním zápase proti Holubicím a nešťastné prohře proti nadšeně bojujícímu soupeři 1:2 (19, - 23, 14) kluci navrhli řešení: dáme tam Kubu. A byla to dobrá volba. Tak jak se Kuba nechytal v prvním zápase na účtu, tak se mu dařilo na bloku a získával zpět sebedůvěru a občas i úsměv na tváři. Na účku se v dalších zápasech střídali Vojtovci (Pajtl a Polouček). Ve 2. zápase proti Břeclavi jsme si nechali utéct koncovku prvního setu, ale další již vyzněl jednoznačně pro nás. Následoval opět tiebreak - výhra 2:1 (-25, 17, 13). Rozhodující bod získal razantní smečí Lukáš Kubíček. O tom, kdo postoupí ze skupiny měl rozhodnout vzájemný souboj s Teslou Brno. Byl to vyrovnaný boj, opět tiebreak a těsná výhra 2:1 (21, - 23, 8) bohužel nestačila, potřebovali jsme vyhrát 2:0. Morální vítězství nad nafrněnou Teslou a hra, do které kluci dali vše, co mohli, vyvážily náš nepostup ze skupiny. Nadstandardní výkon na smeči předvedl Lukáš Kubíček, na příjmu a servisu příjemně překvapil Vojta Polouček, ostatní zdatně sekundovali.

Sestava: náhra Ondra Janega, blok Štěpán Bílek a Kuba Tichý, účka Vojta Polouček a Vojta Pajtl, smeč Lukáš Kubíček a Honza Zbytek, libero Petr Santler.

Další kolo se uskuteční v Holubicích 16. 12. - družstva Bučovice, Holubice, Šlapanice B a Duhovka Břeclav.

 
Lis26

Vítězná série se natáhla na 4 zápasy

Email Tisk PDF

23.11.2018

Tj Spartak Velké Meziříčí : TJ SOKOL BUČOVICE 0:3(-21,-23,-18)

V dalším utkání jsme přijeli na palubovku týmu z Velkého Meziříčí . Domácím, kteří letos úspěšně bojují o play off, chyběl v sestavě Richard Stanislav. My poprvé po 2 letech v sestavě hráli bez Pepy Mlčucha jehož nahradil Pavel Jelínek.

Od úvodu bylo znát, že oba týmy bude držet servis. Domácí sázeli na tvrdý skákaný, my na jeho kombinaci s plachtou. Celý první set jsme vedli a byli lepším týmem v útoku i obraně. Celkem pohodlně jsme sadu získali a tím se uklidnili. Až natolik že i vedení 4:9 a 5:11 nám nestačilo si náskok pohlídat. Meziříčí pomohl příchod kapitána Kučery který pozvedl domácí výkon. Nám se přestal dařit servis a obrana a proti dobře hrajícím domácím jsme prohrávali  23:19.

Na servis pak přišel náš univerzál Jakub Vašut, který skvělým servisem z plachty (2 esa) nejenže srovnal  na 23:23 , ale celý set dalším esem dohrál.

Třetí sadu jsme si již pohlídali a k vítězství nás nasměřoval muž utkání blokař Pavel Jelínek.

Sestava: Fučík, Jelínek, Přikryl, Neubauer, Vašut, Katona, Nezdařil, střídal Tezzele

 

24.11.2018

Volejbal Brno : TJ SOKOL BUČOVICE 1:3 (-18,23,-15,-28)

V sobotním utkání hraném dopoledne v 11 hodin jsme chtěli získat další body do tabulky. V naší  sestavě se objevil smečař Tadeáš Tezzele místo Vlado Katony a začal stylově esem. Domácí měli ve své sestavě z A univerzála Římala a nahravače Provazníka.

Byli jsme jistější na příjmu, lépe servírovali a šli do vedení 1:0 na sety. Druhou sadu se domácím rozehrál Římal a my polevili v útoku a na servisu. V koncovce jsme po esu Římala nedokázali odvrátit setbol a domácí srovnali na 1:1. Třetí set jsme se soustředili na naši hru a hladce domácí přehráli. Ve čtvrté sadě to byl souboj Římala s týmem Bučovic. Levoruký univerzál téměř vše složil a sada došla do koncovky. V ní domácí promarnili 3 setboly a my jsme po taktickém střídání Katony na blok proti útoku Římala set obranou ukončili.

Vítěznou sérii jsme tak natáhli na 4 zápasy v řadě a tím si upevnili 3 místo v soutěži. Tento týden má 1. liga týdenní pauzu a po ní se představíme letos naposledy doma proti ČZU PRAHA A EGE České Budějovice (7.-8.12.)

Sestava : Fučík, Neubauer, Mlčůch, Přikryl, Tezzele, Vašut, Nezdařil, Katona

 
Lis21

Bučovičtí stoupají tabulkou

Email Tisk PDF

16.11. 2018

VSK Hardman St. Město - TJ SOKOL BUČOVICE 0:3 (-15,-17,-24) Rozhodčí Šimek, Ostranský

V pátečním utkání jsme zajížděli k regionálnímu soupeři ze St. Města. Ten je vždy v pátek posílen o extraligové hráče Zlína a nebylo tomu jinak i teď. Na náhře nastoupil Šulc, na bloku Varous, smeči Kozák a následně Bláha a liberu Viceník. Chyběl tedy nejvíce bodující hráč televizního úterního utkání Zlína Daniel Čech, který je ve Španělsku na studijní sportovní akci.

Bohužel naši sestavu na poslední chvíli postihly absence. Nemoc zklátila Vlado Katonu, studijně byl na stejné akci mimo smečař Radovan Dítě a v USA je blokař Auer.

Přesto jsme do haly na Širůch přijeli s počtem 12-ti hráčů a do základní sestavy poprvé naskočil junior Tadeáš Tezzele na smeči. Od úvodu byl zjevný rozdíl v servisu u obou družstev. My výborně podávali jak skákaný solený servis (Neubauer, Mlčuch, Přikryl) tak i plachtou se dařilo Fučikovi i Tezzelemu a měli větší jistotu na příjmu podání.

 

Domácí hodně kazili nejen servis ale i na příjmu a v útoku udělali množství nevynucených chyb.

Po hladkém vedení 0:2 na sety jsme polevili v úvodu sady třetí. Domácí vedli 8:4 ale brzo jsme jejich náskok dotáhli. Vedení se přelévalo na obě strany. Po esu Ivana Dudy na 21:22 jsme si náskok udrželi a v samotném závěru za stavu 24:25 esem Michala Přikryla utkání ukončili a stali se tak teprve druhým týmem v soutěži po Beskydech který získal 3 body na staroměstské palubovce.

Sestava: Fučík, Neubauer, Tezzele, Přikryl, Mlčuch, Vašut, libero Nezdařil, Jelínek, Duda

17.11.2018

TJ SOKOL BUČOVICE : Vsk Hardman St. Město 3:0 (21,16,17)

Rozhodčí Možnár, Zimmermann

V odvetě hosté přijeli bez posil z A pouze v 8 lidech . Naše základní sestava byla stejná jako ve St. Městě pouze s jednou změnou že na bloku nastoupil Marek Šimko.

Úvod byl vyrovnaný, moc se netlačilo servisem a obě družstva celkem v poklidu ztrátovala. Za stavu 18:18 jsme odskočili po servisu Pepy Mlčucha o 3 body a set si pohlídali.

Druhou sadu jsme přidali větší tlak na servisu, kde byl vidět David Neubauer a slovácký tým měl problém s přijmem servisu i nízkým stropem naší haly.

Ve třetí sadě se na hřiště dostal další junior Marek Paták a na epizodní střídání poprvé v kariéře i Martin Spěvák.

Výsledek 3:0 a zisk 3 bodů nás katapultoval na 3 místo v tabulce.

V dalším kole zajíždíme v pátek 23.11. na palubovku Velkého Meziříči (19.30 hod) a v so

do náhradní haly Volejbalu Brno (11 hod SGLD)

Sestava: Fučik, Neubauer, Tezzele, Šimko, Mlčuch, Vašut, libero Nezdařil

Aktualizováno ( Středa, 21 Listopad 2018 14:02 )
 
Lis13

Z derby máme 3 body, Beskydy byly nad naše síly

Email Tisk PDF

9.11 2018

TJ SOKOL  BUČOVICE : TJ Tesla Brno 3:1(21,21,-21,27)

Rozhodčí Vitanov, Sedlák

V pátečním derby utkání s Teslou jsme chtěli získat 3 body. Do utkání jsme vstoupili celkem dobře, slušně se prosazovali v útoku. V polovině první sady se hostům zranil smečař Hlaváč a po přerušení zápasu byl zápas na chvilku touto nepříjemností ovlivněn.

V koncovce jsme udělali méně chyb a vedení 1:0 nás uklidnilo.

Druhý set jsme pokračovali v dobrém útoku, kde se prosazoval Neubauer s Katonou a celkem pohodlně jsme se ujali vedení 2:0.

Tesla třetí set zlepšila servis, kromě Perryho se více začala prosazovat středem sítě a snížila na 2:1.

Čtvrtý set nám pomohli střídající hráči (Bejby na smeči a zpět se vrátil univerzál Kuba Vašut) . Vyrovnanou partii rozhodla koncovka v níž jsme měli 3 mečboly ale zápas proměnili až 4. po útoku hostí středem sítě do autu.

Získaly jsme tak důležité 3 body do velmi vyrovnané tabulky .

10.11. 2018

TJ SOKOL BUČOVICE : Black Volley Beskydy 1:3(22,-15,-25,-18)

Rozhodčí : Zimmerman, Možnár

Sobotní utkání jsme zahájili s největším favoritem soutěže velmi odhodlaně. Brzo jsme vedli 8:3,11:5 a soupeře donutili ke dvěma time-outům.

Po servisu Kubaly hosté snížili na 11:9 ale brzo jsme se opět dostali do většího vedení po sérii chyb bulharského univerzála Nedkova, který byl po setu střídán.

Druhý set se motory hostů rozjely na plno, v útoku se prosazoval smečař Mečiar, který přestoupil do Beskyd z našeho týmu. Jejich hru dobře režíroval nahravač Jambor a výsledkem bylo srovnání na 1:1.

Nejlepší volejbal přinesla 3. sada. Hosté vedli o 3-4 body, v koncovce jsme po sérii servisů Vlado Katony srovnali na 24:24.

Pak při sporném míči nahraném zadním hráčem na naší polovině sítě si hosté vybojovali setbol. My dokázali ještě srovnat na 25:25, ale to bylo vše. Zkušený tým hostí blokem Širokého ukončil 3. sadu. Čtvrtý set byl již lepší na servisu a příjmu podání, kde velmi dobrou práci odváděl veterán Kubala.

Hosté právem ukázali, že letos chtějí do extraligy, a zatím předvedli nejlepší výkon ze všech týmů, které se předvedli na naší palubovce.

Sestava: Fučík, Neubauer, Katona, Mlčůch, Přikryl, Vašut, libera Nezdařil, Jelínek

Na domácí palubovce se představíme tuto sobotu 17.11. S týmem VSK Staré Město od 18 hodin.

 
Více článků...
Strana 9 z 97

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V listopadu slaví

19.11.   Mikula Michal st.
27.11.   Raba Josef

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.