You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

SLEDUJDE
Čer25

Narozeniny našeho Smečaře

Email Tisk PDF
Dnes slaví narozeniny náš Novis! Přejeme Davidovi Neubauerovi všechno nejlepší a mnoho úspěchů!!

alt

25.6. 2020

Aktualizováno ( Čtvrtek, 25 Červen 2020 07:30 )
 
Čer24

Český pohár mužů, první kolo 2020

Email Tisk PDF

 První kolo českého poháru opět bude hostit Nový Jičín v termínu 26-27.9.

Soupeři nám budou druholigové týmy domácího Nového Jičína,  Blu Volley Ostrava a Tj - Lignum Morávka 

Pouze vítěz postoupí do 2. kola a přivítá doma nasazený extraligových tým. 

Bojujeme za Bučky !!!!

 
Čer15

Blíží se nový ročník 1. LIGY!

Email Tisk PDF
Přáteĺé tak je to tady. Sice jsou před námi parní letní dny, ale nový ročník 1. Ligy ve své pozměněné podobě zná své rozlosování. 
V sobotu 17.10 přivítáme na domácí palubovce nováčka Volejbal Ostrava s.r.o.
Další týmy v naší 5 členné skupině jsou VSK Staré Město, TJ Spartak Velké Meziříčí a TJ Tesla Brno
Bojujeme za Bučky!!!!
 
Čer02

Oslavenkyně Vlasta Čížková!

Email Tisk PDF

Dnes slaví trenérka A družstva žen paní Vlasta Čížková narozeniny 71 let. Přejeme pevné zdraví a hodně trenérských úspěchů!
Aktualizováno ( Úterý, 02 Červen 2020 13:07 )
 
Více článků...
Strana 9 z 109

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V únoru slaví :

03           Kratochvílová Zuzana

23           Tichý     Jakub

28           Skokanová  Aneta

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.