You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Bučovice- TJ ČZU Praha, pá 19:00

altSLEDUJDE
Led14

Bučovičtí pokračují ve vítězné sérii a jsou stále v čele první ligy

Email Tisk PDF

11.1. 2019
TJ SOKOL BUČOVICE : VK Lvi Praha b 3:1 (24,-23,19,16)

Po Novém roku jsme přivítali na domácí palubovce mladou rezervu extraligových Lvů Praha. Pražský tým neměl tentokráte tolik pendlujících posil i díky nabitému programu jejich A teamu.
My jsme nastoupili v kompletní sestavě i s několika doléčenými hráči (Přikryl , Tezzele).
Od úvodu se hrál velmi pěkný volejbal. Hosty držel v útoku levoruký univerzál Jiří Toman. Naše útoky zakončovali smečaři David Neubauer a Vladimír Katona. Ten oslaví v úterý 35 narozeniny a byl klíčovou postavou koncovky 1. setu, kdy zablokoval právě univerzála hostí. Koncovku druhé sady po esu ze servisu ovládli hosté. Třetí sadu za stavu 19:19 doservíroval právě domácí muž utkání Vladimír Katona.
Čtvrtý set byl již jasnou domácí záležitostí a podařilo se nám natáhnout sérii vítězných utkání na 9 .

Sestava: Fučík, Katona, Neubauer, Vašut, Mlčůch, Přikryl , Nezdařil, Tezzele, Dítě


12.1. 2019
TJ SOKOL BUČOVICE : Volleyball Nymburk 3:1 (22,-23,20,14)

V posledním utkání základní části na domácí palubovce jsme přivítali tým Numburka. Tomu jsme po porážce 3:1 u nich měli co vracet. Naše sestava oproti pátečnímu utkání doznala několika změn. Na liberu poprvé v sezóně nastoupil Radovan Dítě, na bloku nestárnoucí Marek Šimko.
První 2 sety se hrál vyrovnaný volejbal, kdy každý z týmů si uhrál 1 koncovku. Až od třetí sady se nám podařilo si pomoci servisem a k němu přidat i obranu. Od tohoto okamžiku jsme byli lepším týmem a šli si pro vítězství. 4. set byl jednoznačnou záležitostí našeho týmu, několik pěkných bodových zisků na bloku či v útoku si připsal Pepa Mlčůch a mečbol proměnil mladý 17-ti letý univerzál Paták.

Náš vítězný pokřik "kdo nás zastaví" jsme si mohli vychutnat po 10. v řadě !!!!!

Dvě kola před koncem základní části tak máme 4 bodový náskok před největším favoritem z Beskyd.

Další zápasy sehrajeme v pátek (18 hod) na palubovce Tesly Brno a v sobotu v netradičním čase (13hod) ukončíme základní část v Beskydech.


Sestava: Mlčůch, Šimko, Neubauer, Katona, Vašut, Fučík, Dítě, Paták, Přikryl

Aktualizováno ( Pondělí, 14 Leden 2019 09:07 )
 
Led08

Bučovičtí volejbalisté vstoupili do roku 2019 obhajobou

Email Tisk PDF

alt

Republikový přebor české obce sokolské (Čos) má vždy o prvním novoročním víkendu své vyvrcholení . Tentokráte 10 účastníků měl mužský turnaj a 8 ženský. My obhajovali titul přeborníka z minulého roku a byli nasazení do 1. Skupiny. Po dlouhé pauze je tento turnaj brán jako vhodná příprava před zahájením soutěže. Náš vstup do turnaje byl pozvolný. Po výsledcích 1:1 se Sokolem Česká Třebová za který nastoupil extraligový smečař Lukáš Vašina jsme porazili 2:0 extraligové juniory VK Ostrava , dál hráli 1:1 s Mnichovým Hradištěm a v nejlepším zápase skupiny hráli 1:1 se Sokolem Dobřichovice . Nakonec po tomto duelu se rozhodlo o našem postupu ze 2. místa do nedělního semifinále. V něm jsme zvítězili nad posíleným týmem Sokola Brno i o hráče Velkého Meziříčí 2:1 a postoupili do finále. Finále jsme po vítězství 2:0 nad Českou Třebovou obhájili titul republikového přeborníka pro rok 2019!!!! Sestava: Fučík, Mlčůch. Přikryl, Neubauer, Tezzele, Dítě, Paták, Vašut, Nezdařil V pátek 11.1 po delší odmlce startuje 1. liga ve volejbale mužů a v 19 hodin hostíme extraligovou rezervu Lvi Praha. V sobotu 12.1. V 18 hodin tým Volleyball Nymburk.
Aktualizováno ( Úterý, 08 Leden 2019 14:46 )
   
Pro17

BUČOVICE senzačně do vedení

Email Tisk PDF

14.12.2018

VŠSk Mff Uk Praha : TJ SOKOL BUČOVICE 0:3(-16,-10,-20)

V předposledním zápase v tomto kalendářním roce jsme zavitali na palubovku lídra tabulky do Hostivaře.

10 statečných v posádce Fordu vyrazilo ve 14.30 hod směr D1 tentokráte solidně průjezdné a poklidnou jízdou přijela do univerzitního komplexu, kde hrají domácí svá utkání . V hale kde bylo 16 stupňů C nám bylo jasné že nás může zahřát pouze náš výborný výkon. Před utkáním  Nezda nafasoval slušivou  novou kombinaci žlutého dresu, který chtěl vítězně pokřtít.

Od prvního servisu Davida Neubauera jsme na domácí tlačili a k ničemu je nepustili. Pražanům citelně chyběl univerzál Mikulenka, který nás trápil v bučovickém utkání ale především zaostávali na servisu i příjmu podání.

Naše forma v posledních týdnech má naopak fazónu hodnou výkonům play off . Družstvo má pohodu kterou si z tréninku přenáší do zápasu, daří se mu v útoku, hru pestře režíruje nahravač Fučík, výtečně hrají smečaři Neubauer, Katona . K nim se přidal spolehlivým výkonem univerzál Kuba Vašut .

První sadu zaskočení domácí ani jednou nevedli a přes časté střídání nás nedokázali zastavit.

Druhá sada byla totálním koncertem nešeho týmu. Na co jsme sáhli nám vyšlo v útoku či obraně a vedli jsme 6:22 . Výsledek 10:25 byl na ručník .

Domácí nadále míchali sestavou a kromě krátkého vedení v úvodu setu jsme ve střední pasáži utekli domácím a sadu si pohlídali.

Celkové vítězství za 58 minut ale především výkon jakým jsme k němu přispěli byl zatím nejlepším představením jaký jsme podali na venkovních palubovkách v celé soutěži .

Po zásluze jsme se o bod dostali do vedení v tabulce před Mff a třetí Beskydy.

Sestava: Mlčůch, Auer, Neubauer, Katona, Vašut, Fučík, libero Nezdařil

15.12. 2018

TJ SOKOL Dobřichovice : TJ SOKOL BUČOVICE 0:3(-20,-23,-23)

 

V posledním utkáním  letošního ročníku jsme se poprvé v historii našeho klubu představili v  derby na palubovce dobřichovické sokolovny.

Domácí nastupovali do zápasu posílení pátečním vítězstvím 3:2 nad St. Městem.

Naši hráči se po vyhoupnutí do čela tabulky chtěli v něm udržet i po tomto zápase.

Vítězná sestava zůstala nezměněna a vyběhla na vlas stejná jako v pátek na Mff .

Jen od stavu 3:3 domácí rozpoutali sérii dlouho nekončících debat a stížností na rozhodčí . A tak se chvilku hrálo , ale každou následující výměnu něco řešilo či spíše z jejich strany reklamovalo.

My celkem v pohodě útočili,  jen nás tentokrát nedržel v takové míře skákaný servis .

Domácí neměli ve své sestavě nikoho o koho by se jejich nahravač Pudil mohl dlouhodobě opřít. Obvyklou jistotou nebyl ani levoruký univerzál Hykš a tak za 24 minut bylo hotovo a vedli jsme 1:0 na sety.

Druhý set se domácí zlepšili nejen v útoku ale i obraně (několikrát zablokoval Macalík). Nám se dařilo více bodovat po plachtě na servisu kde měl dobrou sérii Vlado Katona (7:3). Pak se hra vyrovnala a rozhodovalo se v koncovce kde se nám daří a jsme v psychické pohodě. To potvrdil esem David Neubauer, který proměnil první setbol a vedli jsme 2:0.

Třetí set domácí vedli po sérii servisů Hykše ale my jsme hru brzo vyrovnali a těšili se na další koncovku. První mečbol jsme si vytvořili po bloku Filipa Auera a následně po ubráněném útoku domácích jej proměnil smečař David Neubauer.

Nespoutaná radost našich hráčů vypukla hned po zápase na palubovce neboť jsme natáhli sérii vítězství na 8 v řadě v poměru setů 24:1!!!!!!!!!

Trošku mě mrzí že nás zastavila vánoční pauza neboť v současné formě jsme těžko hledali přemožitele. Věřím však, že na naše výkony navážeme i po Novém roce kdy se budeme těšit na historicky první play off !!!!!!

 

Všem našim partnerům a příznivcům děkujeme za podporu v roce 2018 přejeme klidné vánoční svátky.

Zbyněk Čížek

Trenér A družstva mužů

alt

Aktualizováno ( Úterý, 18 Prosinec 2018 08:40 )
 
Více článků...
Strana 8 z 97

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V listopadu slaví

19.11.   Mikula Michal st.
27.11.   Raba Josef

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.