You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

SLEDUJDE
Srp31

Chcete vidět naše muže v akci??

Email Tisk PDF

Pak se vydejte do St. Města na tradiční halový turnaj za účasti juniorů Zlína, St. Města a extraligové Fatry Zlín 

 

Od 9.00 hod bojujeme za Bučky

alt

Aktualizováno ( Úterý, 31 Srpen 2021 12:52 )
 
Srp16

Kojetín se nám výsledkově nepovedl

Email Tisk PDF
V sobotu jsme zakončili antukovou část přípravy turnajem v Kojetíně. Na loňské druhé místo jsme nenavázali a po matném výkonu jsme podlehli v těžké extraligové konkurenci týmům Black Volley Beskydy a Myjavě 0:2 a remizovali 1:1 s celkovým vítězem ze Svidníku. Příště to bude lepší a opět budeme bojovat za Bučky!!!!!

alt

alt

alt

alt

 
Srp10

Turnaj žen v Kobylí.

Email Tisk PDF
V sobotu 7. 8. 2021 se A družstvo žen zúčastnilo silně obsazeného turnaje v Kobylí. Po dlouhé době si hráčky opět vyzkoušely zápasové vytížení a bylo z toho výborné 3. místo

alt

 
Srp10

II. ročník soustředění volejbalové přípravky a žactva TJ Sokol Bučovice

Email Tisk PDF
II. ročník soustředění volejbalové přípravky a žactva je za námi. Zúčastnilo se ho 29 hráčů a hráček pod dohledem trenérek Martiny Žertové, Denisy Pernicové, Petry Hermannové a čtyř asistentů trenéra. Během týdne jsme zvládli slunce, déšť, hry, soutěže, cvičení, volejbal, kloboukový turnaj, volejbalový turnaj trojic, trošku fyzičky a tmelili jsme kolektiv v týmových hrách. Opět jsme využili náš sportovní areál V Aleji a přilehlé okolí, zázemí nám poskytly nové kabiny. Svačiny jsme zvládli svépomocí a na oběd chodili do restaurace Kaťák. Poděkování patří trenérkám a jejich asistentům Verči, Terce, Pavle a Matyášovi, paní Pernicové za diplomy a perníčky, firmě Green Sport za spolupráci ohledně triček a batůžků. Finanční podporu jsme získali z programu Můj klub. Tak za rok opět naviděnou .

alt

 
Více článků...
Strana 8 z 122

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V srpnu slaví

21           Budík    Bronislav

01           Hýblová               Veronika

01           Mlčůch Josef

02           Pokorný               Martin

05           Žertová Martina

07           Machynková      Karolína

10           Kubíček  Lukáš

10           Rusňáková          Taťána

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.