You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

SLEDUJDE
Srp06

Další posila Bučovic

Email Tisk PDF

alt

1/ Jak došlo k Tvému přestupu do Bučovic?
 Po ukončení sezóny v Příbrami jsem řešil co dál hledal možnosti kam jít do první ligy, protože chci hrát a Bučovice jsou kvalitní tým se super partou, chtěl jsem změnu ve svém volejbalovém životě a zkusit Vysokou školu v Brně.


2/ Jsi ze známé volejbalové rodiny. Jak ses k volejbalu dostal a kdo je Tvůj volejbalový vzor?
 S volejbalem jsem začal už od mala, kdy mě začal trénovat děda a pak postupně táta. V Příbrami jsme měli celou mládež, dobrý kolektiv a super výsledky. Můj volejbalový vzor? Určitě můj táta. I když spolu máme často rozepře, tak uměl vždycky dokonale poradit, a když bych sám trochu víc chtěl, tak by mě to mohlo dostat na úplně jinou úroveň. 


3/ Hrál jsi extraligu i 2. Ligu za Příbram. V 1. Lize budeš nováčkem. Co víš o této soutěži?
 Z nám kluby první ligy. Proti spoustě klukům jsem hrál v mládeži Velké Meziříčí a podobně. Jsem zvědav na nový systém soutěže o třech skupinách. 


4/ Co víš o svém novém klubu a jaké si dáváš osobní cíle? 

Některý kluky si pamatuju. Mám dojem, že je tu dobrá parta dva poslední roky. Byli po základní části první. Chtěl bych to zopakovat. Moje osobní cíle- chci kvalitně trénovat, chci se volejbalově posunout a samozřejmě hrát. 


5/ Máš své oblíbené číslo a s jakým budeš hrát v Bučovicích?
 Moje číslo je 7 v podstatě celý život mám sedmičku. Je to taková rodinná tradice. Táta, máma, babička, děda- všichni měli na dresu číslo 7 a já jsem na to hrdý.


6/ Jedním z trenérů týmu bude Jaro Vlk. Co říkáš na tuto trenérskou legendu?
 Jsem hrozně rád, že tu bude někdo, kdo má spoustu zkušeností, a že se bude kvalitně trénovat a třeba to posune nejen mě ale celý tým na jiný level. 


7/ Jak tipuješ umístění svého týmu na konci sezóny?

Na sezónu si dávám jen ty nejvyšší cíle. Chtěl bych hrát finále a vyhrát první ligu tým na to určitě bude tak se o to porveme. 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 06 Srpen 2020 07:05 )
   
Srp03

Další posila Sokola Bučovic

Email Tisk PDF

alt

1/ Jak trávíš léto bez volejbalu ?
 

Tak neřekl bych úplně bez volejbalu, je to samozřejmě trošku volnější než v sezóně, ale několikrát jsem byl na beachi a i nějaké ty tréninky šestkového byly. 


2/ Dosud jsi hrával 2 ligu. Co říkáš tomu, že si Tě vyhlédl špičkový prvoligový klub?
 
Musím říct, že jsem takovou nabídku vůbec nečekal a byl jsem hodně mile zaskočen, když jsem se to dozvěděl. Prakticky jsem neváhal a snažil se za touto příležitostí jít. 


3/ Letní příprava klepe na dveře. Její součástí jsou letní turnaje. Jak se na ně těšíš?
 
Na letní přípravu se těším, bude to pro mě něco nového a na turnaje samozřejmě taky, to je vždy taková odměna po odmakaném týdnu. Doufám, že se nám bude dařit co nejvíc a zároveň i, že si to s klukama užijeme. 


4/ Co víš o svém novém klubu a stačil sis už zjistit něco o městě BUČOVICE?
 O svém novém klubu vím asi to, že je to špičkový prvoligový tým, ve kterém je spousta kvalitních kluků. O městě Bučovice toho moc nevím, zatím jen asi to že jsou tam super fanoušci na které se těším, až to společně pořádně rozpálíme. 


5/ Jaké máš osobní a klubové cíle pro novou sezónu???
 Tak osobní cíl je jasný, chci co nejvíce hrát a pomoct týmu k co nejlepším výsledkům. A klubové cíle si myslím, že jsou opět jen ty nejvyšší a myslím si, že final four by bylo super. Tam už se pak může stát cokoliv. 


6/ Přezdívka Herminátor je podle toho že jsi také dobrým lyžařem???
 Tato přezdívka vznikla až v Bučovicích, osobně radši upřednostňuju přezdívku hermi nebo hermik. Ale co týče toho lyžování, tak by to sedět mohlo. Lyžuju i snowborduju rád.  7/ S jakým číslem Tě diváci v nové sezóně uvidí ?? Číslo 13

 V Bučovicích mě diváci uvidí s číslem 13. 

Aktualizováno ( Pondělí, 03 Srpen 2020 15:26 )
 
Čec15

Představujeme novou posilu Sokol Bučovice

Email Tisk PDF

1/ Jak se zrodil Tvůj přestup do Bučovic a co očekáváš od zápasů v 1. Lize?

Když mě pan Čížek oslovil, vůbec jsem o přestupu neuvažoval, přesto po uvážení všech okolností, jsem se rozhodl to zkusit a jeho nabídky využít. Od zápasů v 1. lize očekávám, že  budou mít vysokou kvalitu a že budou divácky atraktivní.

 
 2/ Vrcholový volejbal jsi okusil v Brně kde jsi získal titul mistra republiky juniorů . Co byl hlavní důvod Tvého návratu zpět do vyšších pater volejbalu?

Pro mě motivace a výzva uspět  v 1. lize.

 

3/ Co  říkáš na nového trenéra kterým bude zkušený Jaro Vlk?

Velice se těším na tuhle spolupráci a věřím, že nejenom mně , ale celý tým p. Vlk posune k lepším výkonům.

 

4/ Znáš některé své spoluhráče?

Ano, s některými jsem se již  potkal dříve v Brně, některé znám z letních turnajů.

 5/ Prozraď nám svoje plány na léto a také to jak se těšíš na začátek přípravy? 

Léto většinou trávím na beachvolejbalových kurtech ve Slavkově. Na přípravu se těším ,hlavně na letní turnaje.  

 

6/ Máš nějaké předzápasové rituály??

Žádné rituály nemám.
 alt

Aktualizováno ( Středa, 15 Červenec 2020 12:12 )
 
Více článků...
Strana 7 z 109

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V únoru slaví :

03           Kratochvílová Zuzana

23           Tichý     Jakub

28           Skokanová  Aneta

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.