You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Bučovice- TJ ČZU Praha, pá 19:00

altSLEDUJDE
Kvě26

Barevný minivolejbal v Bučovicích

Email Tisk PDF

Zda se turnaj v barevném minivolejbale uskuteční v plánovaném termínu 25. 5. na antukových kurtech V Aleji bylo celý týden v rukách vyšší moci neb pršelo a pršelo. Naše prosby ale byly vyslyšeny a za slunečného sobotního dne jsme na kurtech TJ Sokol Bučovice přivítali 125 dětí, přihlášeno bylo 56 družstev a odehrálo se neuvěřitelných 150 utkání. Vše se zvládlo i díky zapůjčení kurtů tenistů TJ Sokola Bučovice, za což jim patří velký dík. Systém turnaje byl nastaven tak, aby každé družstvo odehrálo 5 zápasů ve své skupině, hrací doba trvala 8 min. Turnaje se zúčastnila družstva Blažovic, Rousínova, Hrušek, Křenovic, Šlapanic, Vyškova, Pozořic, DDM Bučovice A TJ Sokol Bučovice

Ráno rozehrály své zápasy nejmladší děti a to v kategorii žluté a oranžové. Ve žluté kategorii bylo 12 družstev rozděleno do 2 skupin po šesti účastnících – vítězi skupin se staly týmy Rousínov 7 a Rousínov 5. Oranžových týmů se nám sešlo 20, které jsme rozdělili do skupin po pěti družstev, kde opět hrál každý s každým. Pak následoval závěrečný bonusový zápas 1. – 1., 2. – 2. atd. 2 skupiny byly tzv. chytací a 2 plynulý oranžový minivolejbal. Vítězové jednotlivých skupin: DDM 9 (Sobotková, Machátová), DDM 7 (Poláchová, Horáková), Blažovice 3 a Blažovice 4.

V poledne se představily starší kategorie – červená a modrá. Opět krásně vyšel počet týmů. Červených byly 3 skupiny po šesti a 1 modrá skupina se šesti týmy. Vítězství ve svých skupinách vybojovala družstva: DDM 1 (Vlachová, Aubrechtová), DDM 2 (Plachá, Langová), DDM 5 (Bystrá, Doupovcová), Bučovice 1 (L. Polouček, M. Polouček a V. Pogštefl).

Z výsledků je viditelné, že domácí ovládli turnaj hned v několika kategoriích. Děvčata hrála pod hlavičkou DDM Bučovice a kluci pod TJ Sokol Bučovice. Všechny děti byly odměněny dokonce dvěmi medailemi a to keramickou z dílny DDM Bučovice a „opravdickou“ kovovou, diplomem a spoustou věcných cen. A aby nebe ukázalo, jak moc shovívavé bylo, pět minut po rozdání posledních cen se k nám opět spustily dešťové kapky. Děkujeme hlavním sponzorům: Město Bučovice, DDM Bučovice, Sokolská župa Vaníčkova.

 

 
Kvě12

Bučovičtí ovládli 82. ročník Velké ceny Brna

Email Tisk PDF

Prvním antukovým testem po vydařené 1. Ligové sezóně byl pro volejbalisty Tj Sokol BUČOVICE turnaj Velké ceny Brna mužů i žen.

Mužská část turnaje byla reprezentována 8-mi týmy od extraligového Brna či Zlína přes prvoligové BUČOVICE či Velké Meziříčí, 2 týmy Drásova a juniory Zlína a 1 kombinovaný tým.

Bučovičtí na turnaji přípravného charakteru testovali nové hráče např. nahravače Kristiána Červinku či slovenského juniorského reprezentanta Tomáše Hrtuse a některé další.

Po vítězství ve skupině narazili v semifinále na kombinovaný extraligový tým Volejbalu Brno (Licek, Římal, Pražák, Truong a další). V zajímavém utkání plném zvratů zvítězili Bučovičtí v tie breaku 15:11 a postoupili do finále s Drásovem.

V něm jsme již těžko sbírali poslední zbytky sil, já už tahal sotva nohy přiznal kapitán David Neubauer, ale kluci mně pomohli a nakonec v tie breakové, ale i větrnné loterii jsme zvítězili 17:15 a poprvé v 82 leté historii turnaje získali celkové prvenství.

Sám Neubauer byl spokojen s výsledkem týmu, ale i výkony nových hráčů.

 Některé jsem před tím neznal a s někým jsem oprášil nedávnou spolupráci (měl na mysli nahravače Červinku s nímž hrál za juniory v Brně).

Každopádně věřím, že trenér poskládá silný tým se kterým budeme bojovat o nejvyšší příčky v 1. Lize uzavřel hodnocení turnaje budoucí bakalář na fakultě sportu David Neubauer.

 
Bře18

Fantastická sezóna zakončená bronzem

Email Tisk PDF

alt

TJ SOKOL BUČOVICE : VŠSk MFF Praha 3:1(22,21,-19,16)

V utkání o 3. místo jsme v tabulce hostili celek MFF Praha. Ten má již z minulé sezóny zkušenost s takovým zápasem.

V naší sestavě chyběl již univerzál Jakub Vašut, kterého nahradil muž utkání Vladimír Katona.

Opět velmi solidně zaplněná hala více než 170-ti fanoušky viděla slavnostní zahájení před návštěvou z JMK (JUDr. Jana Pejchalová a také fotbalový internacionál Petr Švancara).

Po tomto aktu se hrál velmi solidní volejbal. Hosté měli dobře přihráno a tak si nahravač Kupilík mohl dovolit i několikrát kombinovat oběhem či zkrácenou náhrou do kůlu. Náš výkon měl pozvolna vzestupnou tendenci. Do poloviny setu byl vyrovnaný stav. O převážení výsledku na domácí stranu se postaral sérií servisů domácí blokař Michal Přikryl. Po vedení 1:0 na sety jsme se uklidnili, většinu útoků zakončoval velmi dobře hrající univerzál Vlado Katona a také středem sítě se prosazoval Pepa Mlčůch.

Za stavu 2:0 jsme si vybrali slabší chvilku v úvodu 3 sady. Stav 1:4,2:5 jsme dokázali otočit a vedli jsme o 2-3 body. Bohužel u hostí se trefil do servisu Mikulenka a to rozhodlo i o 4 sadě.

V ní jsme byli lepším týmem. Brzo vedli o 5-6 bodů a tak se mohli připravit na slavnostní okamžik. Po proměněném mečbolu Vládi Katony propukly emoce i oslavné chorály. Bronzové medaile z rukou JUDr. Pejchalové a starosty města PhDr. Horáka přebrali domácí hráči, kteří tak završili sezónu snů ve svém prvním účinkování v 1. volejbalové lize. Všem hráčům a trenérům děkujeme za tento ojedinělý úspěch stejně jako fantastickým divákům, kteří v hojném počtu podporovali naše hráče v celém ročníku 2018/19.

Poděkování patří také všem našim partnerům, kteří nás v této fantastické sezóně podporovali!!!!

alt

Aktualizováno ( Pondělí, 18 Březen 2019 10:20 )
 
Bře04

Bučovičtí muži nejlepším kolektivem okresu

Email Tisk PDF

alt

První z anket, kam nás katapultovaly naše výborné výkony v 1. Lize, se dnes konala ve Vyškově. Před zraky starostů čtyř partnerských měst (Vyškov, BUČOVICE, Slavkov a Rousínov), která anketu pořádala jsme tentokrát stanuli na nejvyšším stupni a získali prestižní ocenění: Nejlepší kolektiv okresu Vyškov. Před rugby Jimi Vyškov a fotbalisty MFK Vyškov. Gratulujeme!!!!! Bojujeme za Bučky!!!!

alt

Aktualizováno ( Pondělí, 04 Březen 2019 13:12 )
 
Více článků...
Strana 6 z 97

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V listopadu slaví

19.11.   Mikula Michal st.
27.11.   Raba Josef

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.