You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Bučovice- TJ ČZU Praha, pá 19:00

altSLEDUJDE
Zář02

Bučovičtí ovládli turnaj v Holubicích

Email Tisk PDF
Drazí sportovní přátelé! 31.8.2019 jsme se v Holubicích zúčastnili místního volejbalového turnaje a rozloučili se tak s antukou. Turnajem jsme prošli bez porážky, se ztrátou pouhého setu a obsadili 1. místo. Děkujeme všem za podporu a těšíme se do haly.

alt

Aktualizováno ( Pondělí, 02 Září 2019 08:30 )
 
Srp26

Přípravný volejbalový turnaj mužů a žen

Email Tisk PDF

V sobotu 17. srpna proběhl v areálu TJ Sokol Bučovice v Zámecké aleji přípravný turnaj mužů a žen ve volejbalu. Turnaj je přímým pokračovatelem populárního a tradičního Družebního turnaje. Bohužel se tohoto turnaje již neúčastní naši němečtí přátelé, kteří již převážně zanechali aktivní volejbalové činnosti.

A tak se v turnaji mužů prezentovaly tři družstva : Sokol Marefy, Tatran Hrušky a domácí B družstvo Sokola. Rovněž v turnaji žen se představily tři týmy : Sokol Marefy a dvě domácí družstva. Turnaj se hrál na tři hrané sety. V turnaji žen potvrdilo roli favorita domácí A družstvo, které porazilo jak Marefy, tak B družstvo 3 : 0. Domácí béčko si potom rovněž poradilo s marefskými ženami v poměru 3 : 0. Zajímavější podívanou pak byl turnaj mužů, kde všechny tři zápasy se rozhodovaly až ve třetím setu. Domácí B družstvo, za které startovali tři junioři s úspěšného mládežnického celku, si překvapivě poradilo s favorizovaným celkem Hrušek i Sokolem Marefy, vždy 2 : 1. Volejbalisté Maref se rovněž vytáhli na Hrušky a zvítězili také 2 : 1. Turnaj se tak stal vítanou příležitostí k přípravě na začínající nižší mistrovské volejbalové soutěže.

 

Výsledky turnaje mužů:

Sokol Bučovice B – Tatran Hrušky 2 : 1      Pořadí : 1. Sokol Bučovice B 4 : 2 4

Tatran Hrušky – Sokol Marefy 1 : 2                           2. Sokol Marefy 3 : 3 3

Sokol Maref – Sokol Bučovice B 1 : 2                       3. Tatran Hrušky 2 : 4 2

 

Výledky turnaje žen:

Sokol Bučovice B – Sokol Marefy 3 : 0       Pořadí :  1. Sokol Bučovice A 6 : 0 6

Sokol Bučovice A – Sokol Marefy 3 : 0                     2. Sokol Bučovice B 3 : 3 3

Sokol Bučovice B – Sokol Bučovice A 0 : 3              3. Sokol Marefy 0 : 6 0

 
Srp12

Bučovičtí i letos pojedou do Kojetína

Email Tisk PDF
Tradiční volejbalový turnaj v Kojetíně jako příprava pro halovou sezónu se letos v Kojetíně uskuteční 17.8.2019 již od 9:00 pod záštitou Kojetínských hodů v rámci třídenního programu. I Bučoviční se zúčastní!! alt minulý týden proběhl první přípravný turnaj v Drásově, na kterém jsme obsadili pěkné druhé místo. Fotografie z turnaje máme veřejně k dispozici na našem Instagramu a Facebooku.
Aktualizováno ( Pondělí, 12 Srpen 2019 09:23 )
 
Srp07

Budeme tam- Bučovice zahájí přípravné turnaje v Drásově

Email Tisk PDF
Bučovičtí zahájili přípravu na sezónu 2019-2020 tradičně v antukovém režimu. První společný turnaj a takové seznámení se navzájem s novými přírůstky nastane již tuto sobotu v tradičním turnaji v Drásově. Pro aktuální informace z turnaje sledujte: https://www.instagram.com/tj_sokol_bucovice_volejbal/ https://www.facebook.com/TJ-SOKOL-Bu%C4%8Dovice-volejbal-329818781021625/

alt

Aktualizováno ( Středa, 07 Srpen 2019 11:47 )
 
Více článků...
Strana 5 z 97

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V listopadu slaví

19.11.   Mikula Michal st.
27.11.   Raba Josef

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.