You are here: Home

Volejbal není jen hra...

TJ Sokol Bučovice - ODDÍL VOLEJBALU

Banner
Vítejte

SLEDUJDE
Zář30

Zářijové ohlédnutí

Email Tisk PDF

 

V září se nám rozběhla nová volejbalová sezóna, která opět díky Covidové situaci bude poněkud nestandardní. Nicméně zatím jsme s dětmi v plném tréninku a proběhly první mistrovské zápasy.
V sobotu 19. 9. jsme absolvovali turnaj v Blažovicích v barevném minivolejbale - modří Val Seloucká, Terka Nováková a Honza Machát obsadili celkové 5. místo z 10 týmů. Oranžoví Dan Čermák a Vivi Sedlářová celkové 1. místo ve své skupině, Anička Sedlářová a Nikča Májková, Stela Sedláčková a Vojta Mrázek alespoň jednou zažili pocit vítězství.
V sobotu 19. 9. žáci v premiéře v krajském přeboru nejdříve porazili Břeclav 2:0, následně ve druhém zápase vedli 8:0 a 19:8 a tak se vylekali, že by zase mohli utrpět vítězství, že nebyli schopni složit míč a prohráli 19:25. Druhý set sice zabojovali, ale na rozjetého soupeře ze Znojma B už to nestačilo. Poslední zápas absolvovali kluci proti výběru VK Brno A 0:2 - nikdo se nezranil a všichni přežili :-) jen těch bodů jsme mohli dát o krapet více, bohužel soupeř byl výškově i herně v jiných sférách.
Sestava: Martin Kubíček, Vojta Pogštefl, Lukáš Polouček (kapitán), Martin Polouček, Hubert Matula, Matěj Polák, Šimon Reichman, Matyáš Pazdera.
V neděli 20. 9. žáci zahájili okresní přebor ve Vyškově, Šlapanice a Rousínov jsme porazili jednoznačně 2:0, může jen mrzet těsná porážka 1:2 (tiebreak 13:15) s Pozořicemi.
Sestava: Vojta Pogštefl, Lukáš Polouček (kapitán), Martin Polouček, Hubert Matula, Matěj Polák, Šimon Reichman, Matyáš Pazdera, Honza Machát, Terka Nováková a Val Seloucká.
Další kolo okresního přeboru se uskuteční 4. 10. v hale ZŠ 710.
Aktualizováno ( Středa, 30 Září 2020 21:32 )
 
Zář29

Bučovice postupují do druhého kola Českého poháru

Email Tisk PDF

V netradičním termínu pondělí 28.9. jsme odehráli svoji skupinu českého poháru v nově zrekonstruované hale ABC v Novém Jičíně. Naše výkony měly vzestupnou tendenci kdy jsme porazili domácí 3/1, ve druhém utkání jsme zvítězili proti houževnatému týmu Blu Volley Ostrava 3/1. V posledním zápase jsme přehráli 3/0 Morávku a přivítáme ve 2. kole extraligové Beskydy!!!!! Sestava: Červinka, Rosenbaum, Mrázek, Dítě, Hrtus, Perry, Kristián, Přikryl, Auer, libera Nezdařil, Herman Sestava: Červinka, Rosenbaum, Mrázek, Dítě, Hrtus, Perry, Kristián, Přikryl, Auer, libera Nezdařil, Herman Trenéři: Vlk, Čížek
Aktualizováno ( Úterý, 29 Září 2020 18:19 )
 
Zář29

Přátelské utkání extraligových Beskyd a TJ Sokol Bučovice

Email Tisk PDF

V domácí hale jsme hostili v minulém týdnu tým extraligových Beskyd. Zápas jako příprava na sezónu vyplnila tréninkové jednotky. Utkání bylo místy velmi vyrovnané. Tým extraligových Beskyd nicméně včetně zahraničních hráčů potvrzoval své parametry a zvítězil.
Aktualizováno ( Úterý, 29 Září 2020 18:22 )
 
Zář06

My vám ty medaile převezeme ....

Email Tisk PDF

Tak nám odstartovala další sezona v barevném minivolejbale. První turnaj se konal na netradičním místě a to na beachových kurtech na koupališti ve Slavkově. V modré kategorii jsme obsadili celkové 1. místo (Hubert, Matěj, Martin a Šimon), 3. místo (Val, Terka, Kuba) a 7. místo (Lukáš. Vojta, Matyáš) ze 14. týmů. V oranžové kategorii v šestičlenných skupinách 2x brambory - v těžší plynulé kategorii Anička a Aleš, v lehčí Petr a Dan a benjamínci Vojta s Eliškou sice nevyhráli, ale statečně vzdorovali a to se taky počítá.

 

 
Více článků...
Strana 5 z 109

REGION SPORT

Volejbal v mém ...

Málokterý oddíl se může pochlubit , že je spojován s takovou osobností jakou byl a vždy bude ING.VLADIMÍR SPIRIT. Publikace
VOLEJBAL V MÉM ŽIVOTĚ zachycuje jeho vzpomínky na život pod vysokou sítí. K zakoupení u M.Procházky popř. J.Forejtka za 70,-Kč.

NAŠI OSLAVENCI

V únoru slaví :

03           Kratochvílová Zuzana

23           Tichý     Jakub

28           Skokanová  Aneta

BLAHOPŘEJEME

Přihlášení

Napiš do prvního řádku host a do druhého jak říkáme tomu, co přijde po tréninku - dvě slova bez mezery a diakritiky.

Návštěvnost

TOPlist

sponzoring

Untitled Document
bezplatná registrace pro sponzory a subjekty hledající sponzory
Reklamní a mediální agentura MEDIA 2000, s.r.o., reklamní kampaně, dtp / tiskoviny, personální a komerční inzerce, digitální a ofsetový tisk, reklamní předměty Víno velkoobchod s tisíci vín z Moravy a celého světa. Víno červené, bílé, růžové, šumivé, ledové, slámové, champagne, sladké i suché, jakostní, odrůdové, ročníkové, přívlastkové, archivní, kabinetní, šampaňské, vinotéky, sklenice, dárkové balení.
Golfový obchod - golfové vybavení - bagy, hole, golfové boty, míčky, golfové oblečení, trenažéry, golf do kanceláře, příslušenství bezplatný personální vyhledávač, registrace pro firmy i lidi hledající práci zdarma
zakazková výroba dresů, sponzorský program čepice, kulichy, klobouky, zakázková výroba v České republice a Číně, reklamní úpravy, výšivka loga
Ovocné a zeleninové bio šťávy bez konzervantů, bez přidané vody, bez přidaného cukru, barviv a podobně. Biotta Breus Aloe Vera juice je čistý přírodní nápoj s kousky dužiny Aloe Vera, bez přidaného cukru. Čistí tělo od toxinů, regeneruje a optimalizuje trávení. Podporuje metabolismus, imunitu, přispívá ke zlepšování stavu celé řady chronických zdravotních problémů.
kalendáře diáře novoročenky výroba luxusních kožených tašek nejen pro notebook
výroba luxosních košil na zakázku Zakázková výroba reklamních a dárkových předmětů v Číně. Originální reklamní a dárkové předměty na míru ve Vašich firemních barvách. Ušijeme Vám jakýkoli reklamní a dárkový předmět na zakázku přímo v čínské továrně. Vzorek do několika dnů, kompletní zakázka do několika měsíců (výhodná lodní doprava). Velkoobchodní prodej z katalogů, zboží skladem v ČR.
Naše grafické studio nabízí návrhy a výrobu všech typů tiskovin, jako jsou například výroční zprávy či časopisy, ale i vizitky, razítka, hlavičkové papíry, letáky, skládačky, reklamní poutače (např. do dopravních prostředků), billboardy, inzeráty do tisku apod. Samozřejmostí je tvorba vkusných a originálních firemních logotypů s možností vytvoření grafického manuálu či kompletního CVI (Corporate Visual Identity)... Nákup a prodej firemního auta plátcem a neplátcem DPH. Budování autoflotily, zabezpečení firemního auta elektronicky, mechanicky, pojištění základní, havarijní, speciální, leasing finanční nebo operativní. Výběr firemního auta dle účelu a barvy, polepy aut.
prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytové prostory
účetní, daňová, auditorská kancelář, vedení výběrových řízení lidských zdrojů a IT.